• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odlišnosti výbav GTA, GT, Dynamic, Top atp. podle regionů

Jeste mam otazecku pro mistni znalce...na predni masce nektere Mazdy GH maji listu pod znakem chromovanou a nektere nemaji ? Cim to je ?
 
Nevím, kde bych se mohl pochlubit, ale konečně jsem koupil 2,5 GH a hlavně poděkovat za rychlé odpovědi na mé otázky. I prospekty zde ke stažení byly nápomocny. Spousta mi jich v Německu utekla, až jedna vyfouklá se objevila u obchodníka v Česku, takže byla dražší, ale zase blíže. :) Velká spokojenost, jen mě potrápilo rezervní kolo. Koupil jsem si dojezdovku, dal do ní subwoofer a ejhle, nejde položit kryt (podlaha s otvory na příslušenství). Takže rezervu mám volně loženou, naštěstí jsem k vůli plánovanému LPG objednal obal (i když se mi do LPG i díky zdejší diskuzi čím dál méně chce...). Nevíte jestli existuje jiný typ krytu ?
 
Nevím, kde bych se mohl pochlubit, ale konečně jsem koupil 2,5 GH a hlavně poděkovat za rychlé odpovědi na mé otázky. I prospekty zde ke stažení byly nápomocny. Spousta mi jich v Německu utekla, až jedna vyfouklá se objevila u obchodníka v Česku, takže byla dražší, ale zase blíže. :) Velká spokojenost, jen mě potrápilo rezervní kolo. Koupil jsem si dojezdovku, dal do ní subwoofer a ejhle, nejde položit kryt (podlaha s otvory na příslušenství). Takže rezervu mám volně loženou, naštěstí jsem k vůli plánovanému LPG objednal obal (i když se mi do LPG i díky zdejší diskuzi čím dál méně chce...). Nevíte jestli existuje jiný typ krytu ?
Já jsem použil kryt z GG,má tam umístěn klíč na kola+tažné oko+madlo heveru.lPasuje tam jako p----l na hrnec.
 
Dobrý den,
uvažuju o koupi Mazda 6, 2.5 r.v. 2009 nebo 2010. Obě najeto do 100t km (údajně), je mezi nimi poměrně velký cenový rozdíl a i když ta novější má o pár desítek tisíc míň (opět s velkým údajně) tak zvažuju, jestli se to vyplatí.
Proto taky zkoumám výbavu, ale v cenících, co jsem si odtud stáhl jsem ji nikde nenašel.
Jedna je výbava Dynamic a druhá údajně Sport Line, ale to nevím, jestli to není jen nějaký balíček ptákovin.
 
Třeba někomu pomůže.
Btw nechtěl by někdo moji Sport předfacelift (první obrázek) vyměnit za svou klasickou černou mřížkovanou? (poslední obrázek) Jsem z Brna ;)
FB_IMG_1580772184464.jpg
 
Je nejaký rozdiel vo výbavách/paketoch v Nemecku a Rakúsku z rokov 2008 a 2009?
 
Mám Rakúsku GH predanu vo Viedni a podľa nemeckej Broschure to presne sedí na výbavu Dynamic z roku 2009, ktorá oproti GTA zopár veci postráda.
 
Back
Top