• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odlišnosti výbav GTA, GT, Dynamic, Top atp. podle regionů

Elektronicky nastavitelná jsou podle pozorování vždy u kožených sedadel. Je to u nejvyšší výbavy. Před FC to bylo GT a po tuším GTA. Na jiných trzích to značení je jiné. Polokožená sedadla elek. nastavování neměla.
 
Nevíte jestli u GH bylo možné objednat střešní okno ? Občas ho v inzerci vidím, ale v katalogu jsem ho nezaregistroval.
 
Nevíte jestli u GH bylo možné objednat střešní okno ? Občas ho v inzerci vidím, ale v katalogu jsem ho nezaregistroval.
No tak když ho vidíš v inzerci, tak asi šlo :D ne promiň, nevím, jak u nás, ale každopádně GH se střešním oknem existují, např. moje (ale je z Německa)
 
Rajty: :) Třeba Webasto ho dodělá do čehokoliv od nějakých tuším 10tis. českých. Zajímá mě jestli to dělali až v Německu (podobně jak u Subaru LPG v Česku), nebo je to z Japonska. Jak jsi s ním spokojený ? Zabírá místo (nižší strop) ?
 
Je to přímo z Japonska.. a jsem spokojený, nějak méně místa nepozoruju, i když měřím dost, ale je fakt, že ta stropnice je asi o cenťák až dva níže. Líbí se mi, že je v autě více světla a dobře se s tím větrá, když člověk nechce zapínat klimatizaci :) Nicméně pro mě to byl jen bonus, já ani nevěděl, že to auto střešní okno má, než jsem pro něj dojel.
A Vitusi, konfigurátor není všemocný, střešní okno se pořád do nejvyšších výbav objednat dá :D
 
Je to pravděpodobné...myslím, že GHčkem šíbrování skončilo, což je škoda. Není to jen u Mazdy. V poslední letech pozoruji, že lze objednávat jen v "prémiovém" (Mercedes...) segmentu.
 
střešní okno se pořád do nejvyšších výbav objednat dá

vůbec nepochybuju, jen říkám že v standardu to není a je třeba si svoje požadavky vypištět u prodejce :) btw šíbr tiše a přátelsky závidím, je to super věc na větrání, moc bych si ho přál! Ale jeden nemůže mít všechno, jsem spokojený i takhle :)
 
Rajty: Je zajimavé, že v oficiálních brožurách se neobjevilo, bývala to v nich efektní chlouba a jak říkáš i efektivní záležitost, která mě láká... Ta stropnice je snížená až k zadnímu sklu ? Je fakt, že člověk je hlavně za volantem, zajímá mě liftback a tam je vzadu zkosení a kdybych tam někdy seděl ? ;) Každopádně jsi získal fajnový bonus ! :)
 
Elektronicky nastavitelná jsou podle pozorování vždy u kožených sedadel. Je to u nejvyšší výbavy. Před FC to bylo GT a po tuším GTA. Na jiných trzích to značení je jiné. Polokožená sedadla elek. nastavování neměla.

Řekl bych, že po faceliftu to bude mít až výbava GTA plus. V GTA to bohužel není. To mám já a přemýšlím, jak si je tam dodělat :)
 
To vidíme stejně, polokůže je nejidálnější. Elektrika je vždy u celokůže. Po faceliftu to byla tuším volitelná položka, ale bohužel jen v kůži. Dát elektriku do polokůže by byla nemalá výzva. ;) Zase máš o potencionální problémy méně s manuálním štelováním. ;)
 
Neříkám že elektrika je špatná a ještě když to má paměť, ale kolikrát si štelujete sedačku a na krátké tratě si ji u půjčeného auta ani nešteluji.pokud majitel nemá 2metry
A stejně si myslím že vzhledově i prakticky je lepší polokůže
 
Tak jsem si probehl katalogy a ceniky a nejsem z toho uplne chytrej...kdyz mam 18ky kola, bixenony a polokuzi, tak je to verze GTA nebo nutne nemusi ?
 
Záleží na původu vozu, u nás (a ještě několika okolních statech) je to GTA, v Německu je to Dynamic.

Obsahuje to navíc taky Sport paket - přední nárazník, prahové nástavce, zadní nárazník a u sedanu a liftbacku odtrhovou hranu kufru.

Odesláno pomocí Tapatalk
 
Je z nemec...
Jen skoda ze nema navigaci...
Zatim se s ni seznamuju...o nekterych cudlicich vubec nevim co delaj :D
Pod volantem vlevo jsou nejaky dva cudliky s napisama, ktery vubec nevim co delaj :D
Ted jsem trosku bojoval se sparovanim telefonu a cdchangerem a ovladanim radia obbecne...mam Magdu asi tyden...
 
Neříkám že elektrika je špatná a ještě když to má paměť, ale kolikrát si štelujete sedačku a na krátké tratě si ji u půjčeného auta ani nešteluji.pokud majitel nemá 2metry
A stejně si myslím že vzhledově i prakticky je lepší polokůže
No tam jde o to, že manželka má 160 cm a já 186, takže tam prostě sedačka, zrcátka a všechno musí být upraveno :) a ono je to zdržující a otravné :) takže elektrika s pamětí by byla top :)
 
Back
Top