• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

ojetá CX-9 na prodej

Ahoj, mám v rezervaci MAZDA CX-9 rok 2015 servisovaná v Mazdě v Českých Budějovicích je v benzínu 3,7 a 7 místná, najeto přes 200 tisíc km.
Zatím jsem byla na BMW 5X . Bohužel se nedělají s větším kufrem, proto přecházím na největší model MAZDY. Miluji pohodlná auta , větší 4x4 a SUV, ale přes týden jezdím krátké trasy a diesel to nemá rád.
Mám se jí bát s ohledem na náhradní díly, motor........?
Děkuji Vám za jakékoli informace a pokud ji vezmu, tak určitě budu psát.
 
Hola mel bych dotaz , koukam po mazde CX-9 GT rok 2016 ( 250k , AT , AWD) nasel jsem si jednu v polsku co ma nalitano 88 000 (a nez se zacnete certit overoval jsem si vse co slo a normalne bych auto v polsku nekoupil :))) ) auto vypada pekne , puvodne USA , bourany predek - maska a levy blatnik pokud jsem dobre videl, ale pekne opravene novy majitel s ni nalital asi 5000km co jsem videl , chce za ni asi 550k ale ted jak je to s prihlasenim takoveho auta u nas? muze nekdo poradit? dekuji
 
Back
Top