• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Oleje, intervaly výměn atd.

Je to pneuservis, v motorech se tam nehrabou a mazda 6 k nim asi nejezdí každý den. Na motoru je kryt, takže ani nejsou na první pohled vidět kabely ke svíčkám. Zubař taky neví, jak se vyndává slepé střevo.
 
@Max6 - sakra psal jsem z mobilu a kliknul jsem na špatnýho smajlika :D:);):oops:. Víš kolik kilaku by na ten můj zánovní vypuštěný olej ještě spousta lidí najela :D. Ještě jednou dííík ;)
 
Tak jsem vcera vymenil na mazda 3 1.6 benzin olej po 13 000km a byl cernej jako prase.proste takovy sajrajt.Jinak davam castrol 5w 40.Mam vypousteci sroub s magnetem a vubec zadny necistoty na nem nebyli,coz je super.aktualne najeto 177 000km
 
Tak jsem vcera vymenil na mazda 3 1.6 benzin olej po 13 000km a byl cernej jako prase.proste takovy sajrajt.Jinak davam castrol 5w 40.Mam vypousteci sroub s magnetem a vubec zadny necistoty na nem nebyli,coz je super.aktualne najeto 177 000km
a jak dlouho tam byl ?
 
černý olej po cca. 13tkm bývá klidně i po pár měsících. Kratičké trasy po městě.... co na to říká vzduchový filtr ? Taky černota ?
 
Ani jsem se nedival.jen jsem ho vylil a hned vyhodil.byl moc horky nemohl jsem ho moc udrzet.
 
Aha.ten jsem menil uz na jare.menim ho max kazdou druhou vymenu oleje.proste podle potreby a cernej byva
 
Ahoj, mam M6 GY 2.3 2005 po FL. Nechal sem menit olej a filtr a veslo se tam jen 3,5l. Nemelo by tam byt 4,4? Ted je na merce kousek nad max. Nevim jestli mam verit merce nebo kde muze byt vlastne problem?
 
Back
Top