• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Oprava bootování MZD Connect po neúspěšné aktualizaci

Chci se ještě jednou zeptat. Myslíte, že mám nějakou jinou možnost než vzít auto do servisu ať to bootování MZD Connect opraví? Na rozdělávání palubky si úplně netroufám. Případně kolik mám zhruba čekat za opravu.
 
Chci se ještě jednou zeptat. Myslíte, že mám nějakou jinou možnost než vzít auto do servisu ať to bootování MZD Connect opraví? Na rozdělávání palubky si úplně netroufám. Případně kolik mám zhruba čekat za opravu.

V servisu opravovat nic nebudou, bez trápení vyměněj CMU a co jsem četl, tak je to kolem 30K. Šanci máš podle návodu, co postoval Shr3k, nebo sehnat někde jiný CMU z bouračky, ale to bude určitě mít nějakej háček.
Jinak rozdělat palubku je jednoduchý, je to všechno na klipech a jednotku drží jeden šroub.
 
V servisu opravovat nic nebudou, bez trápení vyměněj CMU a co jsem četl, tak je to kolem 30K. Šanci máš podle návodu, co postoval Shr3k, nebo sehnat někde jiný CMU z bouračky, ale to bude určitě mít nějakej háček.
Jinak rozdělat palubku je jednoduchý, je to všechno na klipech a jednotku drží jeden šroub.
A tady na fóru není někdo kdo by byl schopen to za nějakou rozumnou cenu opravit? Jako pokud je to až taková pálka tak se mi do servisu taky moc nechce a na opravu sám se úplně necítím (zas tak technicky zdatnej si nepřijdu:grinning:)
 
A tady na fóru není někdo kdo by byl schopen to za nějakou rozumnou cenu opravit? Jako pokud je to až taková pálka tak se mi do servisu taky moc nechce a na opravu sám se úplně necítím (zas tak technicky zdatnej si nepřijdu:grinning:)
Zdarec, úplně stejnej problém jsem taky řešil, bohužel tady asi nikdo není kdo by rozjel bricknutou jednotku. Já to vyřešil jinou z vraku jen mi to nebere kartu s navigací, tu musím ještě dořešit. Jinak vše ok nová v servisu 23 194,68 bez DPH a bez práce. 218e9281ae035f66892afd1ee2e2dbe5.jpg

Odesláno z mého SM-A505F pomocí Tapatalk
 
Zdarec, úplně stejnej problém jsem taky řešil, bohužel tady asi nikdo není kdo by rozjel bricknutou jednotku. Já to vyřešil jinou z vraku jen mi to nebere kartu s navigací, tu musím ještě dořešit. Jinak vše ok nová v servisu 23 194,68 bez DPH a bez práce. 218e9281ae035f66892afd1ee2e2dbe5.jpg

Odesláno z mého SM-A505F pomocí Tapatalk
Tak to je v prd*li..
 
@robertondra , @Urbik81 Ahoj, tak svorky jsou doma, muzeme zkusit oziveni.
Tak dnes se mi úspěšně povedlo rozjet bricknutou jednotku CMU za což vděčím @RosDuci Rosťo, jsi vážně borec!!! Pokud máte někdo stejný problém s Black screen (@robertondra) určitě neváhejte oslovit @RosDuci. Navíc se mi i podařilo aktualizovat na poslední verzi firmware. Ještě jednou díky 45e3d8b163d706cd8c69774d73275d7c.jpg

Odesláno z mého SM-A505F pomocí Tapatalk
 
@RosDuci nemáš náhodou nějaký image, který jsi opravoval? Mám tu jednu CMU s bootovacím bitem nastaveným na 00, ale stejně prý nechce naběhnout. Rozdělávat svoje auto se mi teda kvůli získání funkčního image nechce. :D
IMG_20200820_125430.jpg 2020-08-20 13_06_03-C__Temp_mzdconnect-bad.bin - Prohlížeč.png

Tak už není potřeba, našel jsem EU 56.00.513B, nastavil boot příznak, tak snad jim to půjde.
 
Poslední úprava:
Back
Top