• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ostrekovače xenonov

Světla auto=svítí xenon, každé čtvrté ostříknutí skla se ostříknou i světla.
Tak jsem to alespoň vypozoroval u sebe
 
Díky za info, pročítal jsem téma a rovnou odpověděl. Nedíval jsem se na sekci (GH) a mám GJ a tam to takhle rozhodně nefunguje. Hned při prvním ostřiku v malinké prodlevě ostřiknou i světla.
 
S prvnim ostřikem okna se ostříknou i světla, poté každé čtvrté ostřiknutí skla ostříkne i světla. Alespoň u GH co mám to tak je :)
 
Dle fotky pojistkovky relátko na ostřik světel máš zapojený, jen ti chybí ti 20A pojistka H/CLEAN
To znamená, že ty dvě relatka, co jsou modre skrtla, tam Byt nemusí a je pouze vytáhla pojistka, protože někdo nechtěl dolevat vodu do ostřikovačů tak často
 
To znamená, že ty dvě relatka, co jsou modre skrtla, tam Byt nemusí a je pouze vytáhla pojistka, protože někdo nechtěl dolevat vodu do ostřikovačů tak často
To nevím kdo a proč co vytáhl, ale H/CLEAN je označení pro ostřik světel.
 
U M3MPS BK jsou tyto dvě pozice standardně neobsazené.
Děkuji, to jsem chtěl slyset. S největší pravděpodobností je pojistka venku, protože jeden ostřikovač je natvrdo zaslepený (prilepena krytka k nárazníku), protože je polamany
 
Ahoj, řeším teď trochu kacířskou myšlenku. Mám M6 GH 2009 a přítelkyni se povedlo ji "ťuknout". Bohužel to odnesl nárazník, mlhovka, mřížka, světlo. Mám možnost koupit nárazník včetně mřížek, mlhovek atd, na kterém jsou ale díry pro ostřikovače (komplet ostřikovače si majitel nechává), které já na své nemám a ani moc nepotřebuju, protože nemám xenony. Řešil už někdo, jak elegantně zaslepit, když tam veškeré "střeva" chybí?
 
Koupíš krytku ostřiku (origo nebo AliExpress) a na prase ji přilepíš k nárazníku, když máš halogeny.

Buď se povede koupit v barvě použitá nebo koupíš do dvou stovek novou a k tomu si necháš podle kódu barvy karoserie namíchat barvu do spreje.

Jinak by to měli být tyto:
Levá - GV7D-518H
Pravá- GV7D-518C
 
No, nalepit ji mě samozřejmě napadlo, ale nerad bych ji ztratil po prvním najetí na českou dálnici :D
 
Back
Top