• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Otevírání SSV

Borec

nový člen
24
Zdravim,
Víte někdo v kolika otáčkách se má otevírat SSV, co jsem četl tak mám pocit že při 3500-4000 ale byl bych rád kdyby mě to někdo potvrdil, protože moje se otevírá těsně před omezovačem a už jsem zkoušel vyměnit solenoid, a pořád je to stejné, tak nevím jestli to není normální :D
Díky předem za odpovědi.
 
Hmmm... Tak to jsem z toho blázen, jedině ještě že by byl špatnej ten podtlakovej regulátor nebo hadička :confused: Taky mě to dělá takový cvakání o doraz tý klapky podle toho jak motor nasává, je mi hlavně divný že to začalo dělat až po vyčištění klapky od karbonu.
No budu dál zjišťovat zatím díky za odpověď!
 
Hmmm... Tak to jsem z toho blázen, jedině ještě že by byl špatnej ten podtlakovej regulátor nebo hadička :confused: Taky mě to dělá takový cvakání o doraz tý klapky podle toho jak motor nasává, je mi hlavně divný že to začalo dělat až po vyčištění klapky od karbonu.
No budu dál zjišťovat zatím díky za odpověď!
jo, nemáš zač. Rád bych pomohl, ale zatím jsem jen dojel na dovozovou stk a zpět, takže s autem vlastně nemám zatím zkušenost :grinning:.
Ale když jsem skládal motor, tak jsem si všiml, že je to takový zatuhlý a nechtělo se to moc hýbat, tak jsem to maličko namazal něčím.
 
Ahoj, co zkusit vycistit celej SSV? Urcite bude za tu dobu taky zakarbonovanej.
 
Ahoj, co zkusit vycistit celej SSV? Urcite bude za tu dobu taky zakarbonovanej.
Právě že SSV jsem čistil minulé léto a od té doby to taky cvaká...:confused: Nejspíš zkusim až bude čas vyndat celé SSV a zkouknout jestli tam něco neuvidim, ale když s tím hnu rukou tak se hýbe krásně zlehka tak nevím. Ještě si někde musím půjčit testovací pumpičku na ten regulátor a odzkoušet....
 
Back
Top