• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

"Neutrální" 4000K tak maximálně do xenonu. Jako přirozené osvětlení domácnosti si jej nedokážu přestavit.. Ale každý strůjce svého bytového osvětlení :)
Hlavně bych řešil i ostatní parametry, jako je například vysoké CRI atd..
Tady něco k tématu neutrální zářivkové :idea:
Výstřižek.JPG
 
o víkendu jsme si udělali výlet do Tábora, mimo jiné na šlapadla na nádrž Jordán. tam jsem viděl borce co frčel na něčem co vypadá jako surf (malý širší paddleboard) ovšem s hlubokou "téčkovou kotvou" pod hladinu pro udržení rovnováhy a motorem s dálkovým ovládáním, které držel v ruce upevněné na zápěstí. když se rozjel a nabral rychlost, tak se to "vzneslo" asi metr nad hladinu a on jako by levitoval nad hladinou. krásně to zatáčelo při náklonech a rychlost taky pořádná. trochu mě spadla čelist, když jsem s nim potom kecal a vypadlo z něj, že to stojí 6 tisíc euro - viz foto. znáte někdo nebo na tom snad někdo lítal ? :)

surf.jpg
 
Vcera jesem potkal ceskou spz TT1 a dalsi cisla...zkousel jsem guglit ale nic...Som z toho volaky zmeteny :D Nevite nekdo vo co go ?
 
Jak projíždím inzeráty tak mě hrozně zaujalo toto:
https://auto.bazos.cz/inzerat/123091490/mazda-6-20-16-v.php
Před cca 4 dny tohle auto prodávala paní z Liberce za 25000Kč a spěchala.
Dneska jsem ho objevil znovu od jinýho prodávajícího za 46000Kč. Na tom by nebylo nic divnýho, kdyby aspoň ze všech poškození vyměnil ten blatník za 1500Kč a dal jiný xenonový světlo taky za 1500Kč (beru ceny za který tyhle díly už v laku a pěkný beru z vrakáče). Prostě aniž by se na to sáhlo tak to auto nabylo na ceně 21000Kč. Akce jak v Kauflandu :)
 
Poslední úprava:
zdarec lidi, potřeboval bych poradit, nebo nasměrovat. Dcera s přítelem shání nějaký povoz pokud možno kombi ( ten jejich se rozpadá ), jenže do toho dělají rekonstrukci baráku, takže limit je dost omezený , tak do 280 000 kč :oops:. Já měl v merku nějakou Kiu Ceed 1.6 GDI https://www.sauto.cz/osobni/detail/kia/cee-d/18865609?goFrom=list , ale už prý není na prodej. Nějaký tip, doporučení ???????
 
ceed za me neni spatna volba,,, nemam rad maloobjemove motory ale i ta GT 1.0 je celkem fajn, sam bych ale sel spis do vetsiho obejmu :)
 
limit 280 tis..to je fakt smutne...kdyby jsi napsal 80 tis, tak nereknu :) taky bych chtel mit limit 280 tis :D
za me Hyundai I30 1.6...
 
zdarec lidi, potřeboval bych poradit, nebo nasměrovat. Dcera s přítelem shání nějaký povoz pokud možno kombi ( ten jejich se rozpadá ), jenže do toho dělají rekonstrukci baráku, takže limit je dost omezený , tak do 280 000 kč :oops:. Já měl v merku nějakou Kiu Ceed 1.6 GDI https://www.sauto.cz/osobni/detail/kia/cee-d/18865609?goFrom=list , ale už prý není na prodej. Nějaký tip, doporučení ????

Ahoj , mozna bych mel reseni. Tchan zrovna chce prodat svoji Kia Ceed SW 1.6 RV 2012 model po faceliftu. Rekl bych dle vnitrku znacne zachovale. Plus koule vzadu, ktere ale slouzila pro osazeni nosice kol, bez kterych se oni nikam nehnou. Je to ve zlate barve. Cenu jsme se bavili plus minus 165tis Kc, najezd tusim okolo 115tis km, tenhle tyden jde na technickou a pak ma jit z domu. Duvod prodeje je, ze starnou 60+ a chteji vyssi posez a hlavne si chteji poridit jejich prvni NOVE auto. Asi vse , kdyztak napis SZ. Cus P
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top