• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Denní světla + zadek

ppfox

rodinný člen KLANu
501
Zdravím, možná jsem hledal málo, ale nenašel :) tak se zeptám...jde nějak jednoduše zapnout zadní světla k dennímu svícení? Nechci tady rozpoutat debaty k čemu to je a proč a nač atd...postě bych to chtěl, umí to někdo? Jde to vůbec? Díky za případné info.
 
Nejde a nepůjde, bez zásahu do el.
Tady jsem o tom četl

A ano, taky bych to tak rád měl i když po Brně v koloně se dá za mlhy a deště jezdit úplně zhaslej ?
 
Poslední úprava:
neni to reseni, ale jen takovy tip - da se nastavit citlivost na svetlo pro prepnuti na potkavaci
 
@kkoouu vím, mám to na nejnižší, ale o to nejde, já chci aby ty zadky svítily i za slunce - přijde mi to bezpečnější...ono, dá se nechat světla na "světlech" bez pozice auto a svítí to furt, nicméně bych velmi uvítal to co jsem psal nahoře...ale jak píše @VegasBaby asi mám smůlu...
 
Back
Top