• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Ahoj, nemáte někdo NÁHODOU cestu z okolí Brna (přesněji Lipůvka - mezi Blanskem a Kurimí) do Prahy? Mladá se nevešla s Civicem do vrat a potřebuji dovézt zadní dveře. Ten vekslák chce haluz za dopravu :confounded:. Moc děkuji případným kurýrům. BTW příspěvek za dopravu bude ;)
 
Potreboval bych se zbavit 4-2-1 svodu bez katu. Neznate nejake treba nemecke tuning stranky, kde bych mohl udat svody popr ostre vacky...?
 
další potvrzení toho, že dnešní doba je dost naprd u nových i ojetých aut. Nová auta se začínají prodávat za nesmyslné ceny a za ještě nesmyslnější se začínají objevovat šroty v bazarech, tak opatrně, pokud někdo budete kupovat cokoliv ojetého ;)
 
Tak něco úplně mimo ?
Nesoutěžíte někdo náhodou https://soutez.toyotadolak.cz/.
Nějak mě to zaujalo, tak hraju, sranda. Ale teď mě teda Toyota dostala svými nápovědami.
1.nejvýkonnější Toyota. V poměru výkonu na kilogram váhy
2.nejrychlejší Toyota. Zrychlení z 0 na 100km/h 2,3s

Tvl Toyota se zrychlením 2,3 sec ?. Doteď jsem si myslel, že největší zrychlení má Toyota GR Supra 3.0l (A90) a to 4,3 sec. Tak co je to za raketu se zrychlením 2,3 nebo spíš překlep ?

 
Tak něco úplně mimo ?
Nesoutěžíte někdo náhodou https://soutez.toyotadolak.cz/.
Nějak mě to zaujalo, tak hraju, sranda. Ale teď mě teda Toyota dostala svými nápovědami.
1.nejvýkonnější Toyota. V poměru výkonu na kilogram váhy
2.nejrychlejší Toyota. Zrychlení z 0 na 100km/h 2,3s

Tvl Toyota se zrychlením 2,3 sec ?. Doteď jsem si myslel, že největší zrychlení má Toyota GR Supra 3.0l (A90) a to 4,3 sec. Tak co je to za raketu se zrychlením 2,3 nebo spíš překlep ?

A nebude to nejaky zavodni special? Treba stara F1, nebo novejsi LeMans typy. Rally WRC model taky bude mit slusny odpich…
 
Poslední úprava:
TS050 Hybrid jezdí ve WEC, ve specifikacích je minimální váha 1250kg. Já bych si tipnul Toyota Tacoma postavená pro závody do vrchu Pikes Peak. 1000k/880kg. Říká se o ní, že má turbo schopné otočit zeměkoulí :)
 
Back
Top