• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

za mega dostaneš tolik muziky, co ti nedají jiné hračky v mnohanásobné ceně..... ještě teď mi září očička :)
 
Me by covece zajimala Tesla... ale ta je teda za randal a takovou srandu si s ni neuzijes. No ale proste... by me zajimala :)
 
Osobně se mi nelíbí předek, ale jinak designově beru. Ale hlavně se mi nelíbí technická stránka, konkrétně motor a automat (i když volitelný).
 
Manuál a atmosférá je prostě manuál a atmosféra :) Ta zadní část se mi docela dost páčí :angelic: Ale koho napadlo dát logo automobilky zeshora na kufrový vrata?... :D :D Ještě takovou plaketu pomalu :D
 
@edemsx a k tomu ještě naše "oblíbená" ploutev na prostředku :D
Tu už jsem radši vzdal řešit :D Pak vyvstává dilema, jestli ploutev, nebo telefon na okně, aby byla nějaká navi :D A za mě, v telefonu navi bude dlouhodobě aktualizovanější a nevyužívá se každou jízdu - ploutev si nesundáš, když nebude potřeba navi :D
 
Back
Top