• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Už tady postoval i @thomzw výsledky od ADACu na předchozí stránce. Je více než jasné, že laboratorní výsledky se jim nepodaří naměřit nikdy...
Uvidíme co přijde dál :)
 
jako musim říct, že tolik radosti, adrenalinu, úsměvů po driftlý zatáčce nebo jekot po brutálním zrychlení jsem faaaakt dlouho nezažil. Když jsem z toho po první projížďce vylejzal, klepal jsem se stejně jako když jsem po prvním seskoku sbíral padák na letišti.

V kostce:
Caterham CSR260
560kg
260 koní na zadku
závodní brzdy, spojka, sekvenční převodovka
3,1 sec na 100km/h

Díky @Vítek_mx5 za možnost svezení :)

btw: naše xichty vypadaly dneska celej den asi takhle :D

petrolheads.jpg
 
Jenom aby to nebylo ve stylu "mezi slepymi jednooky kralem" :D. Nemuzu se zbavit dojmu, ze by zrovna Infotainment Mazdy byl neco paradniho. A o tom se ve clanku take dost mluvi (o Infotainmentech).
 
Poslední úprava:
Končím s vůněma do auta. Od soboty až do dneška jsem jezdil jinym, starým autem. Dneska jsem sednul do MPS a říkám si: Tady to tak krásně voní, to bude si tím, že ty kožený sedačky se líp čístí a nesmrdí. Bylo mi divný že taková ta voňavka ve tvaru chameleona furt voní, a tak pěkně příjemně. Potom jsem otevřel kufr a zjistil jsem že omylem se mi vylil (cca 250ml se vylilo) sprchovej gel Playboy v kufru, pravděpodobně v sobotu, když jsem ho zaházel limonádama. Takže vymyslím mechanismus na postupný dávkování sprcháče do kufru a bude to pecka...
 
Zajímavá varianta :D
Já jsem teď koupil babi do auta Californii s vůní "čerstvě vypraného prádla", tak jsem na to docela zvědavej :D
 
Co kdo přejel je příliž morbidní, tak alespoń ježeček a kuře na grilu.
 

Přílohy

  • DSC00025.JPG
    DSC00025.JPG
    705,9 KB · Zobrazení: 26
  • DSC00021.JPG
    DSC00021.JPG
    669,2 KB · Zobrazení: 27
Me se teda pod kola pletou jenom mysi. Uz se mi jich povedlo prejet nekolik, jsou citit jako kdyz se prejede kaminek sterku nebo tak :D
 
Back
Top