• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OZ Ultraleggera TÜV certifikát

lekarnicka

výkonný člen KLANu
227
Ahoj všem,
nemá někdo na zapůjčení TUV certifikát abych mohl kola zapsat do TP?
Jedná se o OZ ultraleggera 5x114.3 8jx18 ET 48.
 
Možno ti pomože toto
 

Přílohy

  • OZ ultraleggera-TUV.pdf
    179,3 KB · Zobrazení: 32
Děkuji za vysvětlení, mě právě zmátlo co myslíš tou Lexou. Nepohybuji se v tomto odvětví a vůbec právě netuším jak to funguje :)
 
Trochu mimo kontext — muze to kolo bejt homologovany, kdyz je rafek o 2.54cm sirsi? To uz mi neprijde uplne malo, a zaroven ten disk nema adekvatne prizpusobene ET, tzn. kterym smerem ta sirka "pujde"... Aby to nekolidovalo s necim v podbehu, hadickama kolem brzdice nebo tlumicem (ted nemyslim ani treba v klidovem stavu, ale dynamicky, za jizdy - odklon se meni, atp.).
 
Poslední úprava:
Děkuji za vysvětlení, mě právě zmátlo co myslíš tou Lexou. Nepohybuji se v tomto odvětví a vůbec právě netuším jak to funguje :)
Lexa Holub, Lexani, importér OZ.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk

Trochu mimo kontext — muze to kolo bejt homologovany, kdyz je rafek o 2.54cm sirsi? To uz mi neprijde uplne malo, a zaroven ten disk nema adekvatne prizpusobene ET, tzn. kterym smerem ta sirka "pujde"... Aby to nekolidovalo s necim v podbehu, hadickama kolem brzdice nebo tlumicem (ted nemyslim ani treba v klidovem stavu, ale dynamicky, za jizdy - odklon se meni, atp.).
Když je to tam uvedené, jinak viz. Reifenbezogene Auflagen und
Hinweise ...

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak se zda, ze asi neskrtaji, ale vypadaji (subjektivne) dost blbe s 215 pneu, chtelo by to 225 nebo 235, aby netrcel cely disk vuci pneu, a pak to podle prispevku majitele cerny mazdy z tohohle fora (https://www.mazda3revolution.com/threads/oz-ultraleggera-or-oz-formula-hlt.50482/#post-734042) uz asi mohlo skrtat, kdyz on to ma v blatniku s 215 na milimetry tesny. Ale samozrejme sto lidi sto chuti. A, zase subjektivne, ja bych na tak slaby auto s atmosferou a spatnym vytlumenim rozhodne nedaval 235... vetsi odpor, taky vetsi hluk.
 
Určite mu škrtať nebudú, mám et45 gumy 215 a 1cm v predu a v zadu 1,5cm podložky.

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
 
Back
Top