• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovacia kamera pro MY 2021

cruel1

nový člen
7
Zdravím všetkých. Prosím o radu. Mám CX 5 rok 2021 s tým displejom, čo sa predáva do teraz.
Nemám tam parkovaciu kameru a fakt mi chýba :(. Všetky návody na montáž čo som našiel sú iba pre staršie ročníky. Nemá niekto skúsenosti s domontovaním cúvanej kamery. Prípadne či je tam ten istý adaptér ako u starších ročníkov. A akú kameru kúpiť ... a či sa to vôbec dá
Ďakujem za každú radu :)
 
Zdravím, tak som bol v Mazde sa pýtať či mi vedia s tou kamerou pomôcť.
Keďže sa na tento typ autorádia ( najnovšie od 2021 ) sa nedá kúpiť sada na doinštalovanie origo kamery, tak mi nevedia pomôcť. Taká sada bola len do 2019.
Že oni také niečo ešte nerobili a ani nevedia. Pekne, takže som zase na začiatku.
Nevie niekto, či ten adaptér bude pasovať a či to potom treba po inštalácií kamery nejak softvérovo odblokovať.
To zapojenie a ťahanie kábla mi nepríde tak zložité, len aby som to nerobil nadarmo ...
 
Ahoj. Vôbec nie. Fakt si už neviem rady. V servise nič nevedie a ani my nevedia poradiť. Už so rozobral aj zozadu rádio, kvôli redukcii, aby som videl konektor ale taký som nenašiel vôbec na nete. Z toho usudzujem že zatiaľ to asi nikto nerobí. Škoda, ak má niekto nejaké iné info tak budem vďačný za všetko...
 
Back
Top