• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Pásy na GH a jejich dysfunkce

JPS

výkonný člen KLANu
171
To je ale je tam pár věcí co mě občas přivádí k šílenství (třeba pás spolujezdce)...


edit Vitus: přesunutí debaty o pásech ze @Scud ovy galerie
 
Poslední úprava moderátorem:
když se správně nepřetočí
správně se přetočí pouze za předpokladu, že sedadlo spolujezdce je zcela vpředu .....

mě teda točí i pás řidiče, protože se téměř nikdy správně nenavine a zůstane přetočený v půli, i když už jsem si navykl po odpoutání chvíli počkat a ještě jednou za něj zatáhnout (občas to pomůže). Předchozí majitel na to asi kašlal a několikrát zavřel přezku do dveří, což je vidět na mnoha zásecích přezky do sloupku .......
 
Takisto ma rozculuje pas sofera a aj spolujazdca, presne ako popisuje @shr3k a @Vitus. Ale odkedy vozim na zadych sedadlach detsku autosedacku a priatelku, tak sa k tomu pridali este aj zadne pasy a to ma uz dohromady celkom pekne stve. Vsetky pasy su pri navijani nejake "lenive" a treba im,pomahat aby sa navinuli uplne. Riesili ste to uz niekto? Da sa ten navijaci mechanizmus pasu nejak premazat, aby to navijanie islo lahsie? Alebo vymenit v nom navijaciu pruzinu (ak tam nejaka vobec je, len tipujem) za silnejsiu, aby sa tie pasy vzdy navinuli komplet, bez zavahania az hore ?
 
No mně začíná u řidiče pomaleji namotávat, už bude unavenější. Pomůže asi jenom výměna.
 
Back
Top