• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Peter Šmida - Gbely SR

rado323f

člen KLANu
24
Rad by som sa podelil o skušenosti stímto servisom. Do tohto servisu chodím už cca 5 rokov a som nad mieru spokojní. Pán Šmida sa viac menej zameriava na mazdy ale robí aj druhé značky. Mazdá sa venuje myslim že viac ako 20 rokov takže ovláda všetku problematiku.
Vie aj poradiť čo treba ako spraviť, nie je klasický servis kde je prímací technik a podobne je tam len on a jeho brat plus dvaja zamestnanci.
Všetko na čom sme sa dohodli bolo vždy spravené tak ako malo byť a za prijatelnú cenu i keď som už počul že je drahý ale ja som toho názoru že radšej si trochu priplaťim a viem že je spravené dobre.
Možná tovyznie trochu neobjektívne s moje strany ale nemá čo vytknúť tomuto serisu. Je tiež srdcom aj dušou mazďák tak ako ja tak keď mám čas ta sa vždy za ním zastavím a pokecáme čo je nové.
 
Back
Top