• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

POV/HAV - doporučení

Magic

člen KLANu
90
Zdravím všechny,

máte prosím někdo doporučení na konkrétního pojišťovacího poradce (manažera skupiny, ředitele agentury, apod.), který by zvládl sáhnout na agenturní kupon, nebo udělat flotilu od 1 vozidla? Je úplně jedno odkud by byl, resp. vyřeší se to na dálku, nebo se dohodneme na schůzce.

Jde mi o to dostat se na lepší podmínky se stávající POV/HAV u Mazdy, příp. následně ještě 2 dalších vozidel.

Internetové srovnávače jsou dle mých zkušeností naprosto k ničemu a ceny jsou tam mnohem horší, než-li když si to člověk "vyběhá".

Hledal jsem ale nanašel podobné téma. Pokud by zde bylo, tak prosím o sloučení.
 
Mně u Mazdy Uniqa a na druhém voze mám teď Kooperativu. Přesto si myslím, že je vhodné si to každý rok srovnat a aktualizovat. Takový zvláštní jev je, že když je člověk už u pojišťovny, tak mu další slevu nedají, ale jakmile odejde, tak je pro ně opět "nový klient" a jde to. Nejvíc záleží na tom na jakého člověka narazíš a jaké má pravomoci v udělování slev.
 
Mně u Mazdy Uniqa a na druhém voze mám teď Kooperativu. Přesto si myslím, že je vhodné si to každý rok srovnat a aktualizovat. Takový zvláštní jev je, že když je člověk už u pojišťovny, tak mu další slevu nedají, ale jakmile odejde, tak je pro ně opět "nový klient" a jde to. Nejvíc záleží na tom na jakého člověka narazíš a jaké má pravomoci v udělování slev.
Já byl v pátek na Kladně v ČSOB pojišťovně, a jedno auto mi sundala na pov.r. z 5 na 3 tisíce kč. Tak jí povídám ať mi mrkne i na mazdu a pov+havarijko+proti krádeži jí vyšlo něco přes 11 000Kč. A to mám bonus 167 měsíců bez nehody........
 
Jaka spoluucast?
Edit: Aha, ona ti dala nabidku jen proti kradezi, CSOB je holt vysmech, jsou hrozne predrazeni. Taky jsem je mel na POV u jineho vozu, kdyz jeste byli schopni delat slevy.

Mne stoji u Uniqy Mazda 3 2,0l, 2018, G-165 s POV 100/100 a HAV all risk 5% integralni franciza (prakticky 0% spoluucast) a nahradni vozidlo 12.581 Kc rocne.

POVku mam v tom jiz zahrnutou, vychazi na za 1.772 Kc rocne, tzn. neni zvlast.
 
Já byl v pátek na Kladně v ČSOB pojišťovně, a jedno auto mi sundala na pov.r. z 5 na 3 tisíce kč. Tak jí povídám ať mi mrkne i na mazdu a pov+havarijko+proti krádeži jí vyšlo něco přes 11 000Kč. A to mám bonus 167 měsíců bez nehody........
Byl jsem na tom stejně u ČSOB a chtěli okolo 12 klacku, Axa 9250,-
 
Allianz je dražší tam jsem platil za ameriku 3 l 5000 pov.r a v čsob mi dala dolu dva litry. Zkus si tu jejich kalkulačku kolik ti to vyjde.
 
Aha, tak 10% (8% se smluvnim servisem) spoluucast je docela dost. To uz chapu, ze se dostali takto nizko.

Ja to mam u te integralni francizy tak, ze pokud je nehoda do 5 tis. Kc platim vse (nepravdepodobne) a pokud nad 5 tis. Kc, tak neplatim zadnou spoluucast.

U POV uz jsem se smiril s tim, ze pod 1.700 Kc rocne se asi jen tak nedostanu.

Slyseli jste o První Klubové https://www.prvniklubova.cz/cs/clenstvi.aspx ? Udajne je pomerne hodne levna.
 
Ja mám teda CSOB u Mazdy. Jediná nabízí pojistku GAP i na starší vozidla (víc jak 1/2 roku od registrace) az do 5 let. Jinak full servis, full asistence, full povinny, full GAP a celkem 14.000,-
(Na 480K)
Druhy mám Generali. U toho už jen povinné a plus asistenci.
 
Poslední úprava:
Uff, tuším 2000kč. Kontrola....ano, je to tak.

Jen dodám ze mám 210 měsíců bez události a na smlouvu slevu vše co mne mohla paní dat i s ředitelem.
A ano, nešel jsem na pobočku se zeptat kolik, bylo to nachystane na podpis bez ptaní.
 
Poslední úprava:
Ja mam Generali pres sveho znameho a platim cca 16 tis rocne, je tam 3,5 povinne ruceni a havarijko na vse plus pripojisteni skel do 20 tis.
To co mi nabizeli u Mazdy od Alianz bylo cca 30 tis.
 
Teda vidím, že jsou fakt dost rozdíly. Já mám AXU, uzavíranou normálně přes srovnávač na netu a platím POV cca 1800 (limity 150/150) a havarijko (havárie,krádež, Vandal, živel,střet se zvěří) s pripojistením skel na 20tis, spoluúčast 5% za cca 7300, dohromady cca 9100.
Bonus mám teda za 175 měsíců.
 
Mam to same, co GinBook.

CSOB
POV Premium
HAV Premium, 5% spol.
GAP
+ pripojisteni skel, vsechny asistencni sluzby pripojisteni ridice, posadky, zavazadel, atd.
 
Jasně, ale tak v podpisu jde občas vidět kdo má co za auto a jak staré, tak aspoň malé srovnání je;)
 
Back
Top