• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

POV/HAV - doporučení

Tak se k tomu postavili čelem. V úterý to vezu na přelakování.
Škodnou událost si dohledal v počítači, podíval se na auto, a uznal že to asi úplně dobře udělaný nebylo.
 
Podle mě nejlepší ukázka přístupu servisu je, jak se zachovají, když se něco po*. Takže ze mě za takový jednání jednoznačně plus, spousta servisů by se určitě vykrucovala, co se dá.
 
Tak se k tomu postavili čelem. V úterý to vezu na přelakování.
Škodnou událost si dohledal v počítači, podíval se na auto, a uznal že to asi úplně dobře udělaný nebylo.
Tak ještě znovu potvrzuji. Dnes jsem to vyzvednul, sice zase nemám jedinej papír, ale mám to "přelakovaný". Nechtěli ani k.
Prej že když to dělali před dvěma lety, zapomněli na nějakej mezikrok..(co já vím na co).

Tím teda končím svůj spam v sekci pojištění :)
Howgh
 
Konečně máme dotaženo a uzavřeno, tak je taky na místě poděkovat @marabu za naprosto bezchybnou pomoc při řešení POV/HAV.
Stáhli jsme cenu a přidali plnění – pořád nevím jak jsi to dokázal, ale díky moc za vše! :)
 
Ahoj @marabu, vymyslel bys mi lepší pojištění na Mazdu, Sedana z roku 1955, Yamahu, a ČZ z roku 1971? Na všechno mimo ČZ s asistencí, a na Mazdu možná i havarijní (podle ceny). Akorát že pojištění motorek končí v lednu, Sedan v srpnu a Mazda v září. Jde to dát nějak vhodně dohromady?
 
Ahoj @marabu, vymyslel bys mi lepší pojištění na Mazdu, Sedana z roku 1955, Yamahu, a ČZ z roku 1971? Na všechno mimo ČZ s asistencí, a na Mazdu možná i havarijní (podle ceny). Akorát že pojištění motorek končí v lednu, Sedan v srpnu a Mazda v září. Jde to dát nějak vhodně dohromady?
Ahoj, muzes mi naposilat údaje o vozidlech a o sobe sem do zprávy, ci více příloh asi snazší do emailu ci asi nejlépe do whatsappu a uvidime :)
Obecne-na flotilu je to málo vozidel, určitě to lépe vyjde samostatne, možná každé v jiné pojišťovně, vzhledem ke staří už můžeme resit i nějaké veteranske pojisteni ci možná dle nízkého najedu… zkusíme-uvidime :)
Ideálně ke každému vozidlu pripis i stav tacho a plánovaný rocni najezd + zda stačí územní platnost jen ČR nebo i mimo ni a cca cenu vozidla…a u Mazdy i cenu skla, pokud mas zkusenost s výměnou a chces ho připojistit, plus u všech (krom CZ) jak daleko většinou jezdíš-kvůli asistencim… a uvidime co uvidime :)
K vozidlům nejlépe vyfotit stávající smlouvu, k sobe RC/IC, jméno, adresu (minimálně PSČ).
Leden stihame v pohodě, září a popřípadě jiné datum-taky je zde cesta :)

Filip
 
Tak ještě jednou už ve správném vlákně děkuji @marabu za pojistku na nového Pažoutka. Skvělá práce, skvělá pojistka, ochota, trpělivost a rychlost 👍 Díky moc 👍
 
Ahoj. Brzy mě čeká nová pojistka na další Mazdu, tak bych se rád zeptal jestli by šlo něco vymyslet? Díky moc @marabu
 
Ahoj, muzes mi naposilat údaje o vozidlech a o sobe sem do zprávy, ci více příloh asi snazší do emailu ci asi nejlépe do whatsappu a uvidime :)
Obecne-na flotilu je to málo vozidel, určitě to lépe vyjde samostatne, možná každé v jiné pojišťovně, vzhledem ke staří už můžeme resit i nějaké veteranske pojisteni ci možná dle nízkého najedu… zkusíme-uvidime :)
Ideálně ke každému vozidlu pripis i stav tacho a plánovaný rocni najezd + zda stačí územní platnost jen ČR nebo i mimo ni a cca cenu vozidla…a u Mazdy i cenu skla, pokud mas zkusenost s výměnou a chces ho připojistit, plus u všech (krom CZ) jak daleko většinou jezdíš-kvůli asistencim… a uvidime co uvidime :)
K vozidlům nejlépe vyfotit stávající smlouvu, k sobe RC/IC, jméno, adresu (minimálně PSČ).
Leden stihame v pohodě, září a popřípadě jiné datum-taky je zde cesta :)

Filip
Začnu posílat.
 
Back
Top