• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

POV/HAV - doporučení

Vidíš, taky zpětná vazba na 2 týdny starou akci u @marabu:
1. Udělal kalkulaci v době, kdy jsme ještě neměli VIN u nového Kamiqa
2. Finalni smlouva je naprosto bezkonkurencni i ve srovnání s pojištěním na míru pro škodovky
3. Hlavně ta trpělivost - asi 6x jsme měnili zadání a dělali nové a nové výpočty
Ještě jednou děkuji
Diky diky... Jo, tady bylo mnoho a mnoho změn.... ale vypilovali jsme to k dokonalosti :)
 
Já každej rok "refinancoval" smlouvu kvůli bonusům. V prosinci mi přišlo pojištění na další rok a bylo klasicky o něco vyšší. Chtěl jsem tedy znovu refinancovat na aktuální bonus a paní mě tentokrát oznámila, že letos už to vychází o 700 Kč víc než to co jsem obdržel v prosinci, a že mám bonus už maximální. Zkoušel jsem i konkurenci, ale nakonec jsem musel cvaknout to prodloužení smlouvy z prosince, protože to bylo nejmenší zlo - o 200 dražší než předchozí rok, to je poprvé v životě, co se mně cena POV meziročně zvýšila :D Uniqa
 
díky @marabu za příjemné nedělní dopoledne strávené nad novou pov+hav. Dalo nám to spoustu práce, ale výsledek je skvělý. Kdyby tak všichni pracovali jako ty. Díky!
 
Také děkuji a rádo se stalo:)
Ano, byl to trochu boj s kalkulačkou a registrem, ale zdolali jsme to úspěšně, smlouva je nabitá jak brokovnice před honem:)
 
Na pojištění @marabu , @marabu .... a @marabu jsem už říkal? ;)
Někde jsem psal, že i pod tlakem času a klientských požadavků je jako citrón :)
Ne, není kyselej..., ale prýští z něj ta nejlepší šťáva :cool:👍
Moc děkuji, zejména za to kolem navíc (!)
 
Dekuji za chválu i projevenou důvěru,
povedlo se opravdu dostat ze smlouvy maximum, opravdu není moc připojištění, která by tam nebyla obsažena. A to i včetně úkolu se vejít do celkem nízkého doma povoleného pojistného :p.
Takže i za mě velká spokojenost s výsledkem!:)

Tak ať to jezdí a nikdy nedojdou baterky😆
 
Dotaz, prosím.
Když pojišťovna plní havarijko, zaplatí servisu, mám na tu práci od servisu nárok na něco jako dva roky záruky?
Před skoro dvěma lety mi dali "nový" přední nárazník, který nově nalakovali. A začali se na tom laku dělat pěkný puchýře a loupat se. Jestli jim to mám zkusit hodit na hlavu...?
 
Záruka na servis asi není závislá na tom, zda to platila pojišťovna nebo majitel. A obávám se, že ani není 2 roky.

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk
 
Jasné, standardní záruka, je fuk kdo to platí… předpokládám ze 24mes pro fyz osobu :)
 
No pokud to platí pojišťovna tak to není fyzická osoba, aby tam nebylo 12 měsíců
 
Tak já tam zítra zajedu a dám Vám vědět, jak se k tomu postavili.
Jen jsem myslel, jestli by mi někdo dal nějakej trumf do ruky, kdyby se chtěli cukat. A že asi budou .:pensive:
 
a kdo je na fakture? casto je to je majitel vozu a ten si to nechá proplatit od pojišťovny :)
 
a kdo je na fakture? casto je to je majitel vozu a ten si to nechá proplatit od pojišťovny :)
To je tak, že žádnou fakturu nemám. Mám jenom od pojišťovny dopis s vyčíslením škody a potvrzení že jim to proplatí. Od servisu jsem neviděl jedinej papír. :confused:
 
Mě tenkrát řekli, že si všechno řeší sami s pojišťovnou, tudíž mě nic nedají. Ještě zkusit vytáhnout z pojišťovny jestli fakturu nemají oni, ale v té pojišťovně už také nejsem.
 
Back
Top