• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

POV/HAV - doporučení

Nekdo nejaky tip na pojistku na auto, ktere stoji od listopadu do pulky brezna v garazi? Jen obcas objede barak kde se nesoli, aby se vse protocilo. Bez davani SPZ do depozitu. Takze asi na km nebo dobu urcitou. Soucasna pojistka je u direct, takze tam s vypovedi mimo vyroci neni problem.
Ahoj, dá se to vyřešit nižším nájezdem km/r, popřípadě sezónní pojištění, ale zde by se muselo dát sezónní jen HAV, aby POV fungovalo celoročně... ale to není asi šťastné řešení, náhoda je blbec... A je dobře, že i v zimě sem tam za dobrého počasí vyjedeš. Takže ideální volba skutečně celoroční pov i hav, jen vhodně nastavit km/r, spoluúčast a podobně, aby to bylo cenově rozumný....... Kdyžtak pošli podklady a konkrétní požadavky a pošlu nabídky:)
F.
 
Ahoj, dá se to vyřešit nižším nájezdem km/r, popřípadě sezónní pojištění, ale zde by se muselo dát sezónní jen HAV, aby POV fungovalo celoročně... ale to není asi šťastné řešení, náhoda je blbec... A je dobře, že i v zimě sem tam za dobrého počasí vyjedeš. Takže ideální volba skutečně celoroční pov i hav, jen vhodně nastavit km/r, spoluúčast a podobně, aby to bylo cenově rozumný....... Kdyžtak pošli podklady a konkrétní požadavky a pošlu nabídky:)
F.
Ono je to vlastne dvoji situace. To zimni zase nejezdi moc v lete. Ale zase ho taky protahnu. Havarijni jako takove, kdyz to nekam vyvalim nemam. Mam zvire kroupy vandaly, i kdyz to letni je porad parkovane v garazi no. Takze spis se mi jedna o to zvire hlavne a to ostatni k tomu bylo za par korun, kdyz to bylo vse dohromady. Jako cestou se take muzou kroupy chytnout. Tohle mam prave u pillow, protoze tam jedine sly nastavit km. A jinde jako pripojisteni k POV to zase bylo polovicate, nebo prepalene. Takze se mi jedna o POV jen. To "havarijko" u pillow muze bezet cely rok, ale jde mi tedy o to, jak se "zbavit" POV u letniho auta. Jestli zle nekde nastavit, treba dobu uritou, najezd do 1000 km.
 
Ono je to vlastne dvoji situace. To zimni zase nejezdi moc v lete. Ale zase ho taky protahnu. Havarijni jako takove, kdyz to nekam vyvalim nemam. Mam zvire kroupy vandaly, i kdyz to letni je porad parkovane v garazi no. Takze spis se mi jedna o to zvire hlavne a to ostatni k tomu bylo za par korun, kdyz to bylo vse dohromady. Jako cestou se take muzou kroupy chytnout. Tohle mam prave u pillow, protoze tam jedine sly nastavit km. A jinde jako pripojisteni k POV to zase bylo polovicate, nebo prepalene. Takze se mi jedna o POV jen. To "havarijko" u pillow muze bezet cely rok, ale jde mi tedy o to, jak se "zbavit" POV u letniho auta. Jestli zle nekde nastavit, treba dobu uritou, najezd do 1000 km.
Doba urcita nasatvit jde, i je vice pojistoven co zohlednuji najezd, probereme konkretne - pojd pokracovat do soukrome konverzace, budu potrebovat osobnejsi udaje:)
 
Děkuji @marabu za fantastický přístup a skvělé rady při výběru nového POV. Takhle si představuji poradenství. Děkují
 
Také se připojuji s maximálně kladnou recenzí.. vše mi bylo nádherně vysvětleno a došli jsme k takové pojistce, která je levnější než stávající a dokonce toho mám pojištěno více.. díky moc za tvůj přístup @marabu
 
Také se připojuji s maximálně kladnou recenzí.. vše mi bylo nádherně vysvětleno a došli jsme k takové pojistce, která je levnější než stávající a dokonce toho mám pojištěno více.. díky moc za tvůj přístup @marabu
Diky moc a moc rádo se stalo :)

Děkuji @marabu za fantastický přístup a skvělé rady při výběru nového POV. Takhle si představuji poradenství. Děkují
Diky diky, léta praxe a odříkání … :D
??
 
taky se připojuji s kladnou recenzí na pojištění od @marabu ? . Rychlé vyřízení, velké množství různých nabídek a kombinací až jeden neví co si vybrat :joy:
 
... no jeste se poperte ne?!:joy:

Ale je fakt, ze zpravidla tyden-dva nic a pak pisou dva lidi naraz.... a jeste, kdyz je to stejne auto ale jina vybava a jine pozadavky.... to mam pak trening paměti jak vyšitej:p

Diky za pochvalu a rádo se stalo:)
 
... no jeste se poperte ne?!:joy:

Ale je fakt, ze zpravidla tyden-dva nic a pak pisou dva lidi naraz.... a jeste, kdyz je to stejne auto ale jina vybava a jine pozadavky.... to mam pak trening paměti jak vyšitej:p

Diky za pochvalu a rádo se stalo:)
jo dáváš pěkný multitasking :joy:
 
No když jsme u těch pojistek, zajímalo by mne zda opravdu (s výjimkou blízko probíhajícího honu) je za srážku se zvěří zodpovědný vždy řidič,
nebo v článku zas kecají=
Nejde mi ani o pojištění, zatím mám havarijko, ale o zmiňovaném zavinění přestupku, resp. sankci dopravní policie za jeho spáchání.
 
Moje zkušenost Y2015/16, že nikoli, resp. UNIQUA si dodatečně vyžádala sdělení, zda v místě nehody není značka (upozornění na potulku zvěře).
Nebyla, tak zmlkla a plnila dle očekávání. Netuším, co by se dělo v opačném případě, ale asi nic moc pěkného (krácení plnění?).

Jinak kaneček na komoru, 250k škody na Š-Superb III a ztráta přední značky. Potmě a při riziku obživnutí toho (ne)tvora jsem prostě nehledal.
Zajímavé bylo (předání opraveného vozu to zdrželo asi o týden), že jedna značka nelze do-vyrobit, tak vůz prošel přeregistrací na značky nové :)
 
Poslední úprava:
Moje zkušenost Y2015/16, že nikoli, resp. UNIQUA si dodatečně vyžádala sdělení, zda v místě nehody není značka (upozornění na potulku zvěře).
Nebyla, tak zmlkla a plnila dle očekávání. Netuším, co by se dělo v opačném případě, ale asi nic moc pěkného (krácení plnění?).

Jinak kaneček na komoru, 250k škody na Š-Superb III a ztráta přední značky. Potmě a při riziku obživnutí toho (ne)tvora jsem prostě nehledal.
Zajímavé bylo (předání opraveného vozu to zdrželo asi o týden), že jedna značka nelze do-vyrobit, tak vůz prošel přeregistrací na značky nové :)
Tak to dává jakousi "logiku" při odpovědnosti, byť z nedbalosti, za spáchaný dopravní přestupek. Pokud tam byla značka varující před zvěří.
Což ovšem v autorevue.cz nějak zapomněli uvést.
Mj. pokud to zraněné zvíře bylo kňour, taky bych nedoporučoval se přibližovat. Zdraví divočáci (krom prasnic se selaty) vždy utečou, ale divočák v bolesti dokáže i nebezpečně potrhat svými kly. Myslivci by mohli o útocích postřelených kusů povídat ...
 
Je z toho tak trochu @marabu rubrika, ale to mi nebrání vyseknout další a další poklonu za ochotu, trpělivost a nakonec i výsledek.
Původní smlouvu mi Kooperativa po roce navrhla nově za 30,5k místo 21,5k a Bůh a @marabu je mi svědkem, že jsem po dobu celého roku nic neprovedl :mad:
Dostat se pod původní cenu, přeskládat podmínky... pro mě vopruz, pro @marabu snad i zábava ;) děkuji (!) ?
 
Díky díky :grinning::grinning::grinning:
Ano, jezdil jako beránek, potvrzuju :p

Ne zdražovací vlně se teď vezou všichni, od pekařů, přes pojišťovny po účetní.... Je potřeba se nedat! :)
 
Samá chvála @marabu je naprosto opodstatněná, je to kouzelník. Svěřil jsem se do jeho rukou tak, jako jiní a nestačil sedivit co a jak najednou jde :)
Díky moc i zde a nejen za pomoc s pojištěním, ale i za dalšího super člena tohoto fóra.
 
Samá chvála @marabu je naprosto opodstatněná, je to kouzelník. Svěřil jsem se do jeho rukou tak, jako jiní a nestačil sedivit co a jak najednou jde :)
Díky moc i zde a nejen za pomoc s pojištěním, ale i za dalšího super člena tohoto fóra.
díky díky :) ne vždy se zadaří cenu sundat... ale z 95% ano + nějaká rozumná věc v ceně navíc ;)

Taky jsem rád za dalšího prima člena mezi námi, tak to tu má vypadat! :)
 
Vidíš, taky zpětná vazba na 2 týdny starou akci u @marabu:
1. Udělal kalkulaci v době, kdy jsme ještě neměli VIN u nového Kamiqa
2. Finalni smlouva je naprosto bezkonkurencni i ve srovnání s pojištěním na míru pro škodovky
3. Hlavně ta trpělivost - asi 6x jsme měnili zadání a dělali nové a nové výpočty
Ještě jednou děkuji
 
Back
Top