• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Převodovka z Allegra

mellda

výkonný člen KLANu
439
V sousední zemi je Xkrát větší trh a spotřeba ND, stačí se mkrnout na Allegro.
Super. To jsem přesně potřeboval! Díval jsem se, že tam prodávají převodovky a není to vůbec drahý :) Kde se dá najít, jakej typ převodovky přesně potřebuju? Na všechny M3 2.0 BM jsou stejný převodovky?
 
Melldo, posledni dobou si rikam, jestli si z nas strilis anebo to myslis vazne ;).

Proveditelne je vsechno, ale zrovna u toho AT to neni uplne o tom, ze vymenis skrin a jezdis. A jak tu preprevodovku zlegalizujes? Mazda ti to tezko povoli...
 
Přiznám se, že si prdel nedělám :) Já se v autech zatím moc nevyznám. Po střední jsem přes 10 let neřídil a začal až před 3 rokama, protože jsem dostal zadara feldu. Jen jsem s ní jezdil, jednou zašel na technickou a občas ji vozil do servisu na kontrolu nebo výměnu kol. Nic víc. Byla to pro mě černá skříňka :) Až před 2 měsícama jsem pořídil pěkný auto a začal se o to trochu zajímat. Před koupí jsem váhal mezi automatem a manuálem. Spíš jsem chtěl automat, ale mechanik mě odradil, že když se to prý vysere, je to pak drahý, tak jsem vzal manuál. A jak jsem teď řešil, že ta převodovka nejde tak hladce, jak jsem očekával, posteskl jsem si, že jsem nepořídil automat. Netušil jsem, že na technické to může být problém a ani jak je náročný to vyměnit. Automat by se mi líbil i kvůli tomu adaptivnímu tempomatu. Super věc pro mě.
 
Back
Top