• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Příčníky na střechu

muj nazor je ze pokud mas hagusy, jsou (univerzalni) pricniky celkem burt...x let jsem mel hlinikovy z Lidlu a nikdy s nema nebyl problem
 
Hagusy mám. Šlo mi jen o to, ať mi nějaké noname nehvízdají na střeše už od 50km/h. Každopádně díky za doporučení. Zítra to rozlousknu.
 
Jo, lehce jo. Ale není to žádná tragédie. Je to jen takový jemný pískot. Když si dáš rádio trochu víc nahlas, není slyšet nic. :)
 
Pokud je budeš používat často, doporučuji raději trochu zainvestovat. Pořídil jsem Thule Wingbar Edge na hagusy, snižený profil a o nějakém pískotu nemůže byt řeč ani při dálničních rychlostech. Pokud je nahodíš 1x za rok, tak je to asi jedno.
 
Díky za reakci. Nakonec jsem koupit "zlatou střední cestu" od Elson auto. Thule Wingbar Edge sice vypadají super, ale to bych v domácím rozpočtu neobhájil :D. Měl jsem nutkání mrknout na ty z Lidlu, ale pak jsem si řekl, že zas tak špatně na tom nejsme :).
 
Díky za reakci. Nakonec jsem koupit "zlatou střední cestu" od Elson auto. Thule Wingbar Edge sice vypadají super, ale to bych v domácím rozpočtu neobhájil :D. Měl jsem nutkání mrknout na ty z Lidlu, ale pak jsem si řekl, že zas tak špatně na tom nejsme :).
Ahoj, prosim tě, jak jsi spokojenej s těma příčníkama od elson auto, jsou ok, tiché?
 
Ahoj, už jsem je cca 2 roky neměl na autě (Covid moc nepřeje cestování :) ), ale s hlukem tehdy problém nebyl. Byl jsem trochu na vážkách, jestli by mi stejnou službu neudělaly ty z Lidlu, ale pokud hodně jezdíš, tak je to asi lepší volba. Pak už jedině Thule :)
 
Back
Top