• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Přihlášení auta

Tyger

výkonný člen KLANu
206
Chci se zeptat, když mám auto na převozní značce a půjdu ho prihlasit,dostanu hned značky a můžu jezdit nebo musím počkat nez mě udělají nový TP,
auto je z Německa dovezené
 
Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem značky dostal na počkání, asi zhruba půl hodiny jsem si počkal na úřadě, než se vyřídily papíry. :)
 
Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem značky dostal na počkání, asi zhruba půl hodiny jsem si počkal na úřadě, než se vyřídily papíry. :)
To by bylo dobry,ale četl jsem ze mají 30 dní na vyřízení a být jako bez auta tak nevim
 
Mi pán úředník velkomožný oznámil, že to bude do týdne, ale že si na mě raději vezme telefon a ozve se, když to bude dřív. Druhý den ráno volal, že už je to připraveno k vyzvednutí. Je to individuální, záleží jak moc těch přihlášení z dovozů zrovna mají. Kolegyně v práci před dvěma roky na to čekala 3 týdny.
Ne, to auto ti neseberou, to pořád máš, i s tou převozkou. A kdyby to nestíhali, nechají ti udělat novou platnou převozku. Buď v klidu.
 
Je na to pořadník, záleží kolik dovozů je před tebou. Nejlepší možnost je, mít známého na dopravce :cool:
 
Dělal jsem to před cca dvěma měsíci, po provedení STK mi na úřadě vzali všechny papíry, včetně zelené karty. Úřednice si na mě vzala telefon, že jak to bude hotový zavolá. Ze zákona na to mají 30 dnů. Papíry nemáš, takže opravdu po tu dobu jsem nemohl jezdit. Nicméně po dvou dnech volala, že to má hotový. Asi bude hodně záležet i na velikosti města. Já jsem z takovýho maličkýho, tak možná proto to bylo tak rychle.
 
Kazdy úřad si tady fakt dela co chce já přece nenecham auto na parkovišti,já potrebuji jezdit a ne cekat az se oni urači,uvidím zitra,kdyz tak udělám ostudu tam
 
Tak to dopadlo dobře.vzal si akorat stk dokument a podíval na pojištění a zítra si jdu pro značky.nechtel ani převozní značku.
 
Back
Top