• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problem z novym klucom

Otik69

nový člen
12
Dobry vecer....mam taky problem, kupil som si na Mazdu 5, novy cover na kluc, lebo ten stary bol zniceny....vsetko som vymenil a zlozil do noveho coveru....otvaranie a zatvaranie auta funguje bez probelmov...avsak nastartovat z nim nemozem....na palubnej doske blika ikona na ktorej je zamok....nerozumiem tomu, je to asi imobilizer...neviete mi poradit, ako to nakodovat a zprevadzkovat .......dakujem
 
...Dakujem velmi pekne...nasiel som to, v tom starom kluci...len sa mi to nedari vybrat vonku...
 
...este raz velmi pekne dakujem....nikdy by ma nenapadlo, ze je tam ten cip.....este, ze som ten stary obal nevyhodil....hmm....zaujimave je to, ze najprv som prilozil ku klucu, ten stary obal, v ktorom bol ten cip a auto nestartovalo....musel som ho vybrat a vlozit do toho noveho amhned to naskocilo...
 
Back
Top