• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Reference člena Max6 - Příbram

Mám s prací Max6::

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    46

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Tak mě napadlo, že tu u nás na klanu máme velice šikovného mazďáka, který o mazdách a autech obecně ví opravdu hodně a tak by bylo určitě na místě, jej vystavit veřejně i pro nové a budoucí členy, kteří hledají servis v okolí ;)

Zde na fóru je o Honzovi mnoho kladných referencí od spokojených klaňáků a klaňaček v mnoha tématech. Od klasického servisu až po antikorozní ochranu nových mazdiček. Můžeme sem tedy koncentrovat všechny postřehy, aby byly ke čtení na jednom místě.

Ještě bych chtěl určitě dodat, že jelikož je @Max6 opravdu mistr svého řemesla a prostory nejsou nafukovací, tak jsou někdy čekací doby opravdu dlouhé a je potřeba s tím počítat. Každopádně bere všechny postupně a vím třeba, že momentálně přicházejí na řadu lidé, kteří jsou na čekací době cca 2-3měsíce.

Začnu klidně hned já mou zkušeností a kdo má taktéž nějakou, určitě sem může napsat, popřípadě kopírovat již napsanou z jiného topicu ;)

Já jel za @Max6 do Příbrami z Vyškova a vůbec nelituji. Měnili se u něj komplet brzdy + brzdová kapalina a převodový olej na Mazdě6 GH. Musím napsat, že preciznější práci na autě jsem ještě nezažil. Velice se mi líbí, že Honza maká na každém autě, jako by bylo jeho a tudíž je jistota, že výsledek je vždy 100%.
Rozhýbaly se pořádně brzdy, všechno bylo precizně vyčištěno a náplně vyměněny. Jelikož tam byly kotouče původní (cca 200tis. km) a servis brzd se dělal u mechaniků (nejspíš stylem kouknu a to je všechno, takže spíše nedělal), tak to byla celkem pekelná fuška. Jsem velice rád, že jsem se rozhodl a jel jsem za Honzou, protože mám (zachráněné) brzdy momentálně ve velmi dobrém stavu a navíc jako bonus jsem se opět dozvěděl mnoho zajímavých informací o mazdách ;)
2016-09-27-8226.jpg

Ať nám to jezdí.
Mazdár
 
No, tak to bych se rád objednal dopředu pokud by bylo možno (jestli to sem takhle můžu napsat :D), také na brzdy, jelikož na jaro plánuju výměnu, protože taky mám ještě původní a moje GH už má nalítáno 146.000km a občas už pískají. Ovšem co bych potřeboval dřív je nástřik antikorozní ochrany, ale to bych potřeboval nyní, což je asi nereálné jak tak předpokládám. :D
Ale jak tak koukám, docela štreka do Příbramy, myslel jsem že je to blíž. :D
 
Poslední úprava:
No vzhledem k časové náročnosti na starších vozech, je antikorozka před prvním solením u Max6 opravdu nereálná :) Oproti novým Mazdám, kde není potřeba brousit a odstraňovat rez (pouze se odstraňuje vosk z Antverp), je toho času na mazdy staršího data potřeba více (cca 2-3dny) a momentálně si myslím, že taková časová nálož neklapne..
Napsat a informovat se u Honzy určitě můžeš, ale předpokládáš správně :)
 
Taky přidám vlastní zkušenost. Jednak sem si nechal od Honzy udělat nástřik podvozku a naposled vyměnit koncák Racing Beat. Mám to sice z ruky(Brno), ale do Prahy jezdím často a to už je kousek k @Max6.
Vždy super přístup a spousta informací,rad ohledně Mazdy. Nakonec foto :)

auto-vyfuk.jpg
 
Taky přihodím něco. :).
U Maxe jsem si asi měsíc po zakoupení svojí Japonky nechal dělat nástřik podvozku a dutin + jsme rovnou vyměnili i olej. Olej jsem kupoval ten, co mě doporučil Max. Vše proběhlo super, výborně jsme pokecali, člověk se dověděl spoustu zajímavostí a byla i nějaká inspirace :). Prostě super a naprostá spokojenost.
A pro ty, co váhají a mají to daleko... já to měl taky daleko. Tam i zpět +- 800km. A nelituji ničeho. Za mě jednoznačně SUPER ;)
 
Ať toho pozitivního není zase tolik.
V září proběhla telefonická domluva, že začátkem listopadu uděláme podvozek.
Domluvit se na konkrétní datum bylo nemožné, což je u člověka s hromadou práce s podivem.
Volám na konci října na upřesnění termínu: " volané číslo neexistuje ". Píšu x vzkazů na klanu, clubu..... žádná odezva i přes to, že to viditelně četl tak nic....
Upřímně je mi docela líto, že to tak dopadlo, tedy spíš nedopadlo.
 
mám zatím s @Max6 jen pozitivní zkušenosti a doufám, že to tak zůstane, protože jsem se s ním domlouval na zakoupení oleje a spolupráci na garančku
 
Ať toho pozitivního není zase tolik.
V září proběhla telefonická domluva, že začátkem listopadu uděláme podvozek.
Domluvit se na konkrétní datum bylo nemožné, což je u člověka s hromadou práce s podivem.
Volám na konci října na upřesnění termínu: " volané číslo neexistuje ". Píšu x vzkazů na klanu, clubu..... žádná odezva i přes to, že to viditelně četl tak nic....
Upřímně je mi docela líto, že to tak dopadlo, tedy spíš nedopadlo.
Já jsem na tom bohužel stejně, ale doufám, že to ještě nějak dopadne a @Max6 se objeví ;)
 
chlapci, chlapci. Úvodem vám povím, že je v této republice hodně málo lidí, co by se v Mazdách vyznali aspoň tak dobře, jako zrovna Max6 ..... to berte jako konstantu. Kdo ho zažil aktivního na MC nebo ho zná osobně, jistě rád potvrdí. Ale jako každý z nás má svůj život, osobní i pracovní a "život" na foru je dost imaginární na to, aby se kvůli tomu někdo vzdal těch reálných světů .... mějte pochopení ... :)
 
@Vitus :jasně to chápu, právě že jsem s ním párkrát osobně jednal a dělal mi i na autě, proto jsem se ho snažil kontaktovat kvůli další spolupráci ( olej,garančka ) , takhle mi asi nezbyde, než se svěřit do rukou Mazda servisů a z těch mi vychází nejlíp Mazda Bošina. No uvidíme, snad se Honza ( @Max6 ) ještě objeví.
 
chlapci, chlapci. Úvodem vám povím, že je v této republice hodně málo lidí, co by se v Mazdách vyznali aspoň tak dobře, jako zrovna Max6 ..... to berte jako konstantu. Kdo ho zažil aktivního na MC nebo ho zná osobně, jistě rád potvrdí. Ale jako každý z nás má svůj život, osobní i pracovní a "život" na foru je dost imaginární na to, aby se kvůli tomu někdo vzdal těch reálných světů .... mějte pochopení ... :)


Pane, pane.....technicke schopnosti a vedomosti tady nikdo nekritizuje. Neschopnost dodrzet termin ktery si stanovil je oc tu bezi. Kdyz nema cas staci prece rici " ne nemam cas, najdi nekoho jineho ".
 
Poslední úprava:
Ahoj lidi.Omlouvám se za mojí neaktivitu. Jednak byla způsobena zdravotními komplikacemi, zadruhé zkouškovým obdobím a hlavní důvod proč jsem si nedokázal udělat na nikoho a na nic čas je opravdu urgetní rekonstrukce dílny,kterou navíc navštívil i nezvaný zákazník,který si odnesl pár důležitých věcí.Bohužel se zřejmě jednalo o človíčka který vlastní mazdu. Dokud dílnu nedám dokupy,tak nemohu sloužit....
Aktuálně dodělávám resty co mi tímto vznikli u stálých zákazníků i když práce venku v blátě na nájezdech je trochu obtížná. Není to žádná moje omluva, ale snažím se uspokojit všechny a všechno i když to teď prostě nejde.
K otázkám ohledně telefoního čísla:
1) číslo mi bylo operátorem zrušeno (co byli u mě v průběhu října,tak možná ví proč se na mě snesly mračna od operátora:))
2) budu zřizovat speciální číslo pro zákazníky (bude zveřejněno během prvního čtvrtletí příštího roku),protože to staré osobní číslo se rozneslo takovým stylem, i když jsem výslovně žádal aby se tak nedělo, že pokud vám 3x do týdne volají lidé (a teď bez srandy) i mezi 2:00-4:00 ráno aby s zeptali jak mají vyměnit brzdovku,nastavit rozvody,nebo že potřebuj odtah auta co jim zrovna stojí na jižní spojce a to i jiná auta než mazdy,tak nové soukromé číslo opravdu již dávat nehodlám

Abych ale nebyl poslem samých negativních zpráv, tak pro příští rok jsem si pro ty z vás kteří o to budou mít zájem připravil možnost oficiálního zapsání údržby do elektronické servisní knížky, rozšíený sortiment brzd a brzdového sportovního příslušenství, a jen co bude rekonstrukce ukonce,tak snad i trochu pohodlnější a příjemnější posezení......
Zatím všem přeji hezké prožití Vánoc
 
ufff, spadl mi kámen ze srdce, že seš v pohodě ;) vykradení dílny je hodně nemilá věc, to fakt nasere :mad:. Super je ta možnost oficiálního zapsání údržby do elektronické servisní knížky . Těším se na další spolupráci ;)
 
Celý klan drží palce, ať jde všechno podle plánu a těšíme se, až opět budeme moci svěřit mazdičky do tvých rukou ;)
 
Ahoj lidi.Omlouvám se za mojí neaktivitu. Jednak byla způsobena zdravotními komplikacemi, zadruhé zkouškovým obdobím a hlavní důvod proč jsem si nedokázal udělat na nikoho a na nic čas je opravdu urgetní rekonstrukce dílny,kterou navíc navštívil i nezvaný zákazník,který si odnesl pár důležitých věcí.Bohužel se zřejmě jednalo o človíčka který vlastní mazdu. Dokud dílnu nedám dokupy,tak nemohu sloužit....
Aktuálně dodělávám resty co mi tímto vznikli u stálých zákazníků i když práce venku v blátě na nájezdech je trochu obtížná. Není to žádná moje omluva, ale snažím se uspokojit všechny a všechno i když to teď prostě nejde.
K otázkám ohledně telefoního čísla:
1) číslo mi bylo operátorem zrušeno (co byli u mě v průběhu října,tak možná ví proč se na mě snesly mračna od operátora:))
2) budu zřizovat speciální číslo pro zákazníky (bude zveřejněno během prvního čtvrtletí příštího roku),protože to staré osobní číslo se rozneslo takovým stylem, i když jsem výslovně žádal aby se tak nedělo, že pokud vám 3x do týdne volají lidé (a teď bez srandy) i mezi 2:00-4:00 ráno aby s zeptali jak mají vyměnit brzdovku,nastavit rozvody,nebo že potřebuj odtah auta co jim zrovna stojí na jižní spojce a to i jiná auta než mazdy,tak nové soukromé číslo opravdu již dávat nehodlám

Abych ale nebyl poslem samých negativních zpráv, tak pro příští rok jsem si pro ty z vás kteří o to budou mít zájem připravil možnost oficiálního zapsání údržby do elektronické servisní knížky, rozšíený sortiment brzd a brzdového sportovního příslušenství, a jen co bude rekonstrukce ukonce,tak snad i trochu pohodlnější a příjemnější posezení......
Zatím všem přeji hezké prožití Vánoc
Tak snad brzy bude vše jak má být...
 
Back
Top