• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Rozsvícení kontrolek ABS, brzdového systému, DSC off, kontrolka stability - smyku, červený klíč, červený zámek auta a navíc vypínání radia během jízdy

Ahooj. Můžu se zeptat, jestli se povedlo i u Vás problém odstranit revizí ukostření? :)
Mám stejný problém a zvažuji jak postupovat. Děkuji za info.
Ahoj, částečně pomohlo, ale pak to zase dělalo sporadicky a do toho blikal červený klíč a centrál s tím že to vypínalo rádio a displej a někdy nešlo auto chcípnout nebo i nastartovat, jakoby v něm nebyl klíč či co. Nakonec jsem přišel na to, že to dělá i kombinace vadného mikrospínače v klice a tlačítka kufru. Po pořádném prostříknutí kontaktolem vše bez problémů, každopádně ty dvě věci se budou muset vyměnit.
 
Tak u mě taky začala diskotéka kontrolek, rádia a středového panelu. Do toho obšas zůstala svítit červená kontrolka klíče spolu s kontrolkou imo. Tentokrát vyčištění koster nepomohlo. V diagnostice plno chyb, ale měly společnou jednu věc, "Lost communication" nebo "Invalid data received" v modulech BCM, RKE, ABS, IC atd. Dále taky uložená chyba o Zamykacím tlačítku v PP dveřích - signal stuck low. Šel jsem tedy primárně po spínači v klice. Když jsem ho jen odpojil, zůstala svítit červená kontrolka klíče spolu s kontrolkou imo, ale diskotéka přestala. Vykuchal jsem ho tedy ven, původní obal temporary zamáznul tmelem a vše složil. Od té doby klid. Taže pro všechny, kterým tlačítka nefungují, vyřešte si to pěkně za tepla, ať to nemusíte rozebírat v -5 ve sněhu jako já :D Buď vyměnit, nebo stačí vykuchat a nechat být (co tam není nemůže házet chybu).

No nic, jdu objednat mikrospínače a náhradní cuplíky na tapec, samozřejmě mi v té zimě skoro všechny popraskaly.
 
Super, to zvládnu - modelář jsem :D Díky moc... nasávám co nejvíc informací než se do ní pustím, poměrně slušně si teď postavila hlavu...
 
Zkontroluj altík. Možná auto odpojuje náročné okruhy na elektřinu. Jen nápad. Mně když odcházel altík tak mi to taky vypínalo asistenty a tak;)
 
Back
Top