• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Rozvody - výměna řetězu

Bado

nový člen
2
Ahoj nenasiel som tu nic ohladne vymeny rozvodov pre mazdu 3 BK 1.6 SDN a preto by som sa chcel opytat mam tam nabehane cca 350 000 km a jeden mechanik mi odporucil cca pri 350 000 km a dalsi zase, ze nie je to potrebne v mazde mi do isteho casu hovorili , ze nie je to potrebne teraz zase , ze uz by som aj mohol .. Viete mi ptosim poradit ?? dakujem
 
1.6 benzín? Pokiaľ nie je voľná reťaz (kontrola asi jedine zhodením veka ventilov) alebo ju už dokonca nie je počuť (hrkotanie kov o kov od motora), tak to netreba meniť. Dosť pravdepodobne by si do tej výmeny dal viac ako je hodnota auta..
 
ano benzin ono to je pocut trochu pri studenom starte a ano je to viac pomaly ako hodnota auta, dakujem za info
 
Tak ak to hrkoce, tak sa nad tým dá uvažovať. Ak máš mechanika, ktorý by ti vedel povedať čísla dielov, resp. rovno ich objednať napr. z JPN, tak sa na tom dá aj ušetriť. Ale je to potom dlhšia čakačka.
 
Back
Top