• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sedačka řidiče - vrzání, kývání

Dnes som bol v Mazde Trenčín, kde mi menili plynové vzpery kufra + bol opravený mechanizmus vodičovej sedačky.
Urobené to bolo na počkanie za 2 hodinky.

Možno, že som čakal lepší výsledky efekt od opravy. Sedačka má stále vôlu, samozrejme menšiu ako pred opravou.

Ako bonus mi začala extrémne vŕzgať vodičova sedačka, takže táto oprava ma taktiež neminie.
ahoj to iste ma caka 21 ale v zline tak som zvedavy
 
Pridávam update na vodičovu sedačku. Vŕzganie pokračuje aj po zvolávacej akcii. Vychádza zpod sedáka, ako keby vŕzga stará pružina alebo niečo také. Je to dosť otravné a prejavuje sa to hlavne v zákrutách.
 
Prikladám fotky. Všimol som si, že som dotall iba 1 výztuhu na ľavú stranu, máte to tak všetci?

Ked chytím tú týč, ktorá ide cez celé sedadlo, tak vŕzganie prestane.

46514430_2203948079877940_5464589600548716544_n.jpg 46520677_1635641586734847_6804058890783686656_n.jpg 46482814_269552670423472_1698538095302934528_n.jpg
 
Bola už raz zváraná, je možné, že sa zlomila po 2-krát.

Práve som volal so servisom, kde mi to opravovali a technik mi povedal, že naozaj dávaju iba jednu tú výztuhu na pravú stranu. Takže tak.
 
Práve som volal so servisom, kde mi to opravovali a technik mi povedal, že naozaj dávaju iba jednu tú výztuhu na pravú stranu. Takže tak.
Podle mě je to blbost, jelikož všichni po svolávačce mají ty výztuhy na obou stranách (včetně mě).
 
Bola už raz zváraná, je možné, že sa zlomila po 2-krát.

Práve som volal so servisom, kde mi to opravovali a technik mi povedal, že naozaj dávaju iba jednu tú výztuhu na pravú stranu. Takže tak.
Kubík: to ťa klasicky odžubali, kde si bol ? Visitor má pravdu. Čo sa týka sedačky, dávam do inzerátov šoférovu sedačku v 100% stave.
 
Však je to zrejme blbosť, ale ako im to dokážem? Technik ma presviedčal, že výztuha je iba na jednu stranu.

Mazda Trenčín.
 
Však je to zrejme blbosť, ale ako im to dokážem? Technik ma presviedčal, že výztuha je iba na jednu stranu.

Mazda Trenčín.
Normálně napiš na infolinku, dostane se to příslušné osobě. Že ti tam dali výztuhu jen na jednu stranu, ale ostatní známí mají na obou.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Takhle mi to udělali dnes v Pardubicích.. Jel jsem jen kousek, ale nic necvakalo/nevrzalo..3daabc75bda8f5e27f0168ab841495e0.jpg92ec2da3482d5b8c57a3dc8339907865.jpg

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
 
Ano, nic jako preventivní montáž není. Jakmile navštívíš autorizovaný servis Mazda, má povinnost ti ji provést nebo dohodnout termín montáže, protože mu to vyskočí v systému DSR. Notabene když pak do systému zadá třeba prohlídku, výměnu oleje atp., to po něm jde už aftersales, protože to vidí jako nevykonanou svolávačku.
 
Ahojte,
taky mi vrže řidičova sedačka, na pravé straně pod kůží.
Chci se zeptat, zda jste tu někdo z moravy, kdo už má tuto opravu "třičkem" za sebou a za peníze by to se mnou opravil? Naučil jsem se na tomto autě opravit už spoustu věcí sám, ale tohle už prostě nemám sílu ....
 
Ahoj, mám 2008 GH GT výbavu ( kůže ). Kývlání sedačky se mi poslední dobou taky děje a jde to až do stádia kde mě sedačka skoro ze zatáčky vyhodí.. Vztahuje se na mě svolávačka když mám auto koupene po 1. majiteli? díky
 
Back
Top