• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Servis Praha a okolí

ArturAlien

nový člen
1
Dobrý den!

Hledám nějaký servis nebo měhanika v Praze a okolí pro výměnu rozvodového řetězu na aute Mazda 6 GH 2010 2.2 diesel 132kw VIN: JMZGHA9A601412450.

Budu velmi vděčný za vaši pomoc!
 
Dobrý den, vážení spolu klubčane :)
Jsem rád že administrace mne schválila tady účet.
Prosím Vás o radu-konzultaci ohledně GO motoru Mazda 5 2.0i 2005r.v Praze.
Kam na usmíření konzumace oleje. Vlastním auto 1rok. A vidím že se připojila i vedlejší bída karterni plyny pod hlavu ventilů.
 
Poslední úprava:
Zdravím,

doporučil by mi někdo nějaký servis v Praze a okolí tak 30km max, kde by mi vyměnili spojkovou sadu ?
 
Bylo by dobré, napsat v čem, jak starém, a jestli si dodáš sám nebo čekáš origo, atd. Bez informací se dá těžko pomoct. Jinak tady ve foru na servisy také můžeš hledat sám.
 
Bylo by dobré, napsat v čem, jak starém, a jestli si dodáš sám nebo čekáš origo, atd. Bez informací se dá těžko pomoct. Jinak tady ve foru na servisy také můžeš hledat sám.
Vím, že tu je fórum se servisy, ale tam jsem svoji odpověd nedohledal. Jedná se o mazdu 6 GH, mám podezření na špatné spojkové ložisko, někdo zase říká, že prasklá spojka. Díl klidně sám, záleží na ceně. Do autorizáku v Praze se mi nechce.
 
Můžeš zkusit pana Dufka z Měchenic. Kromě autoservisu provozuje i vrakoviště Mazda.
 
Ahoooj,

doporučíte servis v Praze pro renovci brzdových kotoučů a promazání brzd? Případně jaká je přibližná cena?

Děkuji
 
Ahoj, vidim ze je to uz pomerne stare vlakno, ale kolko vas stali tie zadne brzdy u Dufka? Prebehlo vsetko v pohode?
 
Back
Top