• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Škola bezpečné jízdy - Dlouhá Lhota u Příbrami - 1.12.2019

Zúčastníte se v termínu (možnost označit více odpovědí):

  • neděle 12.1. (pokud bude termín volný)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    8

Buddha

výkonný člen KLANu
270
Nahodil jsem anketu zájmu o termíny "školy smyku" s pár praktickýma informacema. Je o to dost zájem (zejména po dnešku), tak se rozhodněme rychle. Když nás bude dost, vyjednám slevu cca 30%. Zájemci ozvěte se, já pojedu určitě, potřebuju se zaučit na předokolku :)
https://www.facebook.com/events/2834771443240495/
 
Za mňa jedine sobota, nemám už v práci dovolenku do konca roka (s výnimkou týždňov kde sú vianoce a nový rok).

Účasť ešte potvrdím, ale predbežne záujem mám.
 
Po 6.12.jakýkoliv den.Výše uvedený odkaz na facebook nejde zobrazit, že je prý poškozen.
 
Mno ja jaksi nefacebookuju, takze to nejak domluvte a uvidi se. Moje ucast je primo odvisla od terminu, avsak samozrejme pocitam s tim, ze na me to nestoji ani nepada ;).
 
Quick verze: 1.12. (neděle) je volno min. pro 10 lidí. Likujte tenhle příspěvek, kdo může a já bloknu místa.
Zaplatit se musí předem.
 
Jelikož ne všichni facebookujem, tak založena anketa i zde ;) Vzhůru do hlasování :troll:
 
Kopíruju podpůrné info z fb:
V ranní části se teoreticky probere správné posezení v autě, způsob správného ovládání vozu a základní principy chování vozidel v dynamických situacích. Potom následuje praktický nácvik ovládání vozu v situacích: nouzové brzdění, slalom, jízda na kluzkém povrchu, zkrocení smyku, aquaplaning apod. Oběd lze zajistit u organizátorů.
Vhodné i pro naprosté začátečníky (dle mých osobních zkušeností např. pražské taxikáře) !
V ČR existují 3 typy "naučných" polygonů:
1. Nejstarší za cenu odpovídající 3 plným nádržím (Most, Sosnová)
2. Nejlevnější za cenu 1 nádrže (Hradec, Bělá p. B) s velmi omezenými podmínkami
3. "Cenově uprostřed" za cenu 2 nádrží - Lhota kousek od Příbrami
Kategorii 2 jsem vyzkoušel a nestojí za ten čas, kdo potřebuje rychle odečíst 3-6 bodů, ať absolvuje kat (1), osobně jsem letos v lednu vyzkoušel Lhotu s int 4x4 a odjížděl jsem nadšen. Kousek od Prahy, inteligentní i zábavný instruktor/provozovatel, hodně slušná cena. Chci se tam vrátit s novou Mazdou.
 
ahoj vespolek, rád bych se připojil, pokud bude akce otevřena i pro "tiché čtenáře" :) pokud ale bude moc lidí, tak pochopím když budou mít veteráni přednost :)
 
Akorat z toho podpurneho infa jsem si nebyl uplne jisty, zda se jedna o ten jejich celodenni kurz. Tusim oni ho nazyvaji Standard.
 
Akorat z toho podpurneho infa jsem si nebyl uplne jisty, zda se jedna o ten jejich celodenni kurz. Tusim oni ho nazyvaji Standard.
Ano, "jejich" Standard (bez odečtu bodů) trvá 7 hodin a přinese užitek jak poprvé, tak opakovaně. Mě minule nechal majitel jezdit osamoceně až do tmy.
Průběh přidané řidičské hodnoty je následující:
1. vím, co mám dělat (teoreticky), 2. občas se mi podaří udělat, co mám dělat, 3. často se mi daří udělat, co mám jako řidič dělat :)
 
Podle výsledků ankety jsem objednal 6 vstupů na 1.12. 2019 (neděle) se slevou 30%, které zaplatím. Kdo bude mít zájem si koupit zlevněný vstup, ať mě kontaktuje ind zprávou. Plná cena je 3 993 Kč/7 hod.
 
Aktualizace: do zítřka 21 hod (až se vrátím z kina, hádejte na co asi půjdu ?) mi MaxCars (www.maxcars.cz) drží 12 vstupů na 1.12., pak je prodá. Prozradili mi, že Car Star je jejich stálým partnerem a vysvětlili, proč do vodní vany nesmí některé kombíky M6. Všechno ostatní už můžou absolvovat.
Sleva cca 1300 Kč z ceny v katalogu je dost slušná, pokud vytvoříme trojice. Administraci a zařízení kuponů zajistím, jenom v tom nechci mít dlouho moc peněz, takže máte čas do zítřka večer :)
 
užijte si to všichni, sice jsem nikdy neabsolvolval jejich plný "výcvik" s teorií, ale párkrát jsem na Dlouhé Lhotě byl a jak znám jejich přístup k věci, budete mít velmi zábavný den s hromadou nabytých či znovu objevených řidičských znalostí a dovedností! Tou dobou budu trénovat zcela jiné klouzavé disciplíny na sněhu, ale budu se těšit na bohatou Galerii z této akce! :)
 
Back
Top