• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Slevy při koupi nové Mazdy

@Natural Škoda že jsem tohle nevěděl při nákupu té svojí před měsícem... :D

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Právě řeším nákup nové Mazdy6, poptal jsem asi 4 dealery se žádostí o nabídku. Zatím jsem obdržel jednu, žádná extra velká sleva tam není, navíc jsem byl upozorněn, jak je psáno již výše, že od 1. 1. 2020 to zdražují o 50tisíc, takže mám obavu, že nemají příliš důvod slevu poskytovat :(
Dobrý den !
Po zkušenostech / koupil jsem novou mazdu v Německu / najeto 450 km rok starou a když jsem ji šel u nás přihlásit ,tak ikdyž zákon říká, že když si dovezu auto starší než jeden rok a nebo má najeto víc jak cca 5000 km , tak se nemusí nic platit na finančáku !
Já jsem si poběhal 1. Dopravka
2. Finančák
kde jsem na ně řval, že jsou zloději že tam jsou zadarmo drahý a že je nechám na státní útraty všechny vystřílet ! / CHTĚLI PO MNĚ DOPLATI DPH A PŘI TOM JÁ JSEM TU MAZDU KOUPIL S DPH V NĚMECKU /
Přiběhla paní od vedle a říká, klid klid a já na ni, že se mně ještě nikdy v životě nestalo,aby mně státní úředník chtěl okrást o 110 000 kč
Tak jsem té paní říkal, že jsem daňový poplatík,ať mně to vy tiskne a podepíše se pod to ! A ona to já se podepsat nemůžu a JÁ NO JO VY SE BOJÍTE O SVOJI ŽIDLI !
No,ale přeci jenom mně to vytiskli a s tím papírem jsem běžel znova na dopravku !
Tam mně po velikých problémech dali nakonec RZ !
Mezítím ještě volali do AMMERNU,kde jsem to auto koupil, za kolik EURO MNĚ TU MAZDU prodali !
Tam jim řekli že za 19 000 EURO,
Přijel jsem domů a telefon z dopravky ať jim ještě jednou těm VOLŮM přivezu ukázat tu kupní smlouvu na mazdu 3

TO JE NÁŠ PRÁVÝ ČESKÝ KOCOURKOV !

A TO TAM NA ÚŘADECH MAJÍ BÝT VŠ A NEBO SŠ ???

Jaroslav Štefl
 
Předpokládám, že to byl nákup fyzickou-osobou/ nepodnikatelem. U firem je to prý složitější. Sám zvažuju nákup, někdy, v SRN. Ale asi já bych nebyl nedokázal být tak slovně agresivní na nějaké mouly z FÚ, jsou to jen malé kolečka ve velkém bordelsystému. Spíš bych jim podal písemně žádost přes podatelnu obsahující výhrůžky náhrady škody a stížnosti pokud my protizákonně nevyhoví vydáním potvrzení (pokud ho skutečně podle předpisů na FÚ mají vydávat a odbor dopravy si to nevymyslel sám). A pak bych si je vychutnal. Je pravdu, že když se to vyřeší ručně stručně, je to hned. Otázka: Byl to tedy obyčejný (nefiremní) nákup ze SRN ? Tam bych měl jen zaplatit jejich MehrWahrSteuer a tím je to u nás z hlediska daní vyřízené, je tak?
 
Zdravím Vás ´pane !

Ano byl to nákup fyzickou osobou nepodnikatelem !
Bohužel to není vyřizéné, když si přivezete auto , které není starší 1 rok !
To jsem já splňoval, ale přesto mně stále volali a byl jsem tam během dne 2 krát !
Volali i do Ammernu, kde jsem to auto koupil chtěli vědět kolik euro jsem za tu mazdu dal ??
No přeci 19 000 eruo !
tolik jenom k našemu Českému kocourkovu !

Jaroslav
 
Back
Top