• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Spojka vibrace (řazení nahoru)

Zelii1988

nový člen
11
Zdravím mazdařky a mazdaře,

Prosím o radu, mám M3 BN najeto 140 000 km, chtěl bych se zeptat na takové divné pocity ve spojce při řazení nahoru ve vyšších otáčkách. Když řadim do 3 000 rpm ve spojkovém pedálu nic necítím, jakmile řadim ve vyšších, pocituju ve spojkovém pedálu takové, jemné vibrace (není to jak cukání špatné dvouhmoty u nafty) takové mravenčení jakoby vrzání ikdyž pedál sám o sobě nevrže. z 5 na 6 to nepocituji vůbec. Jinak spojka zabírá uprostřed, neklouže, jde krásně hladce, když vymáčknu spojku, žádny hluk ložiska neslyším, ani žádne vibracec necítí, těch prvních 120tkm bylo spíše dálničních. Teď otázka jestli mám řešit výměnu spojky, nebo je to nějak v normě, dělá to jen mě nebo se s tím někdo setkal.

Děkuji za rady a názor.
 
Ahoj,

mám podobný projev na M6 GH 2.5i rv 2009 230 tkm. Mám před dovolenou v Chorvatsku :), tak jsem se chtěl zeptat, zda jsi problém nějak vyřešil, nebo se dále nezhoršuje a je to spíše normální.

Díky moc předem za odpověď.
 
Ahoj,

mám podobný projev na M6 GH 2.5i rv 2009 230 tkm. Mám před dovolenou v Chorvatsku :), tak jsem se chtěl zeptat, zda jsi problém nějak vyřešil, nebo se dále nezhoršuje a je to spíše normální.

Díky moc předem za odpověď.
na tom GH si skus namazat pruzinu na pedali
 
Ahoj,

mám podobný projev na M6 GH 2.5i rv 2009 230 tkm. Mám před dovolenou v Chorvatsku :), tak jsem se chtěl zeptat, zda jsi problém nějak vyřešil, nebo se dále nezhoršuje a je to spíše normální.

Díky moc předem za odpověď.
Ahoj, no najel jsem 12000 km a beze změny, tak zatím to neřeším.
 
Back
Top