• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Spojkový pedál

Lukyyno

nový člen
11
Ahoj, stala se mi před pár týdny taková věc, že po nastartování a sešlápnutí spojky, zůstala spojka na podlaze. Vrátil jsem ji rukou nahoru a fungovala normálně. Druhý den mi zůstala po zastavení v půlce dráhy. Opět jsem ji vrátil nahoru. Dočetl jsem se že je spojka KO a je otázka chvilky kdy odejde úplně. Teď funguje několik týdnů normálně, jezdím každý den a sleduju pečlivě chování spojky každou jízdu, zabíra dobře, ale všiml jsem si že někdy při řazení z 1 na 2 auto dost cukne a ozve se rána od spodku. Taky někdy cítím vibrace na noze od pedálu při řazení hlavně při parkování (dopředu/couvání/dopředu) asi to dostává větší záhul. Možná to zbytečně moc sleduju, ale pořád čekám kdy někde zůstanu viset. Otázka zní je to na výměnu celé spojky? Díky
M6 GY 2004 2.0 100kw
 
Back
Top