• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Spojková hadička

nehygienix

člen KLANu
68
Zdravím nevíte někdo jeslti se dá někde sehnat krom originál mazdy spojková hadička ? praskla mi a než zajeud do originálu jeslti někdo něco nevíí popřípadě nějakej kod te hadičky na kelly ani v originálech co používá kelly nenalezeno
 
Zdravím nevíte někdo jeslti se dá někde sehnat krom originál mazdy spojková hadička ? praskla mi a než zajeud do originálu jeslti někdo něco nevíí popřípadě nějakej kod te hadičky na kelly ani v originálech co používá kelly nenalezeno
Slyšel jsem z několika zdrojů,že pasuje spojková hadice ze Škoda 105-120.Ale osobně to ověřené nemám
 
Slyšel jsem z několika zdrojů,že pasuje spojková hadice ze Škoda 105-120.Ale osobně to ověřené nemám
Tak 105 má hadici trochu jinou našel jsem originál číslo dílu který potřebuji je to : OE: GJ6F-41-380A
nevěděl by někdo nějakou náhradu přeci jen dávat 2400 přímo v mazdě je celkem dost na kousek hadičky
 
Můžeš třeba sehnat jinou z jiného vozu, ale Veř že nebude mit takovou tlakovou odolnost, nebo stejné úhly zlomu jako originál. Vlastni zkušenost když jsem chtěl ušetřit 2000,- za gumové koleno k turbu a pak jsem musel jít do origo.
Radeji starší z Vrakáče
 
Taky možnost pokud sedí obsah a rok výroby, tak proč ne. Tyto hadice jsou odolnější.
 
Nebo ještě levnější nechat si ji třeba v GMSce nalisovat.
Je to jenom obyč hydraulická hadice s brzdovejma koncovkama.
Nehledal bych v tom žádný drama jestli je tam +-nějakej cm. Nějak extra moc se to za jízdy nehejbe.
 
Back
Top