• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Pružiny EIBACH namontované :D v predu 35mm vzadu 25mm mínus ..odjazdil som cca 200km ..je to pecka,auto úplne zmenilo správanie ..žiadne kolísanie-plávanie-efekt bočného vetra úplne zmizol sedí na ceste výborne,moje obavi z straty komfortu sa ukázali ako zbytočne nič sa nestratilo z komfortu..toto som očakával a očakávania splnilo na 100% najlepšie vyložených 200€ na toto auto
Fota dodám zajtra
 
Pružiny EIBACH namontované :D v predu 35mm vzadu 25mm mínus ..odjazdil som cca 200km ..je to pecka,auto úplne zmenilo správanie ..žiadne kolísanie-plávanie-efekt bočného vetra úplne zmizol sedí na ceste výborne,moje obavi z straty komfortu sa ukázali ako zbytočne nič sa nestratilo z komfortu..toto som očakával a očakávania splnilo na 100% najlepšie vyložených 200€ na toto auto
Fota dodám zajtra
Teším sa na foto.
--------------------
Jasne, ze viac sedi cx3 na ceste, ked je po výmene pružín čaptavé.
No a teraz by si si mal dat zmerat - nastavit geometriu odklonu kolies prednej napravy.
So zadnou vlečenou napravou s jej geometriou bez dalsieho pridaného dielu asi nic nespraviš.
Rátaj s rýchlym (možno pílovitým ) opotrebením pneu na vnútornej strane, tiež skoršou ako bežnou výmenou tlmičov náprav.

Ale na druhej strane asi budeš mať o málo nižšiu spotrebu benzinu , žiadny crossover, ale krásnu športovú mazdu.
 
Teším sa na foto.
--------------------
Jasne, ze viac sedi cx3 na ceste, ked je po výmene pružín čaptavé.
No a teraz by si si mal dat zmerat - nastavit geometriu odklonu kolies prednej napravy.
So zadnou vlečenou napravou s jej geometriou bez dalsieho pridaného dielu asi nic nespraviš.
Rátaj s rýchlym (možno pílovitým ) opotrebením pneu na vnútornej strane, tiež skoršou ako bežnou výmenou tlmičov náprav.

Ale na druhej strane asi budeš mať o málo nižšiu spotrebu benzinu , žiadny crossover, ale krásnu športovú mazdu.
Ahoj ..zadnú nápravu chcem riešiť podlozkami 10mm a zmenou ET diskou na ET 40 ..ohľadom tlmičov :cool: neviem ..ale ako sa poznám keď som to už začal tak to pri pruzinach neskončí :D:D
Videl som foto cx-3 a to je môj cieľ
 
Ve předu je tak cenťák u mejch 18tek od zlmičů takže já bych to tak nedal a stejně o to nestojím ;)
 
Takto to vyzerá (Sorry za kvalitu) na prvý pohľad to “drastické” nie je ale auto šlo dole cca o 3,5 cm
 
Back
Top