• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

U nás CX trojkařů to funguje ;) jak píšů kluci,akorát @TomT to vozíl enom chvilku ,ale to je estét ,temu to kazilo celkový dojem :D
 
U nás CX trojkařů to funguje ;) jak píšů kluci,akorát @TomT to vozíl enom chvilku ,ale to je estét ,temu to kazilo celkový dojem :D

no já to tam měl, asi +- týden, možná dva. Ale tak nějak mě to nepřesvědčilo, že to funguje. Když jsem jezdil (mám na mysli hlavně dálnice), tak jsem měl přední okno stejně zamarasené +- stejně jak kdyby to tam nebylo. Aspoň takový jsem z toho měl pocit. Tak jsem to sundal a leží mě to někde na půdě.
A jo, přiznávám, moc mě to tam neštymovalo co se vzhledu týká :). Ale to bych přežil, kdyby mě to přesvědčilo, že to funguje.
 
Tom ..pozerám na fota tvojej cx-3 krása ale asi máš pravdu ten čierny deflector by bol už trochu veľa čiernej v predu..takto ten biely pruh ti robí krásny noštek
 
Pěkné. Ale zkus se zeptat @Natural, jestli s nimi má zkušenost. Kupoval jsem teď přes něj přídavné světla místo odrazek pro M6 a doporučil mi (spolu s @Vitus) dodavatele z USA.
 
Prosím Vás za aký čas Vám prišiel ten deflektor na kapotu-ja som ho objednal 15-ho a zatiaľ nič a to už mi poslali dotazník spokojnosti zákazníka...?:eek:
 
Back
Top