• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz PRAHA CENTRUM ČERNÝ MOST 29.10.2017 od 17ti hodin

Přijedeš na srázek na Chodov ?


  • Celkem voličů
    13
Jestli se mi podaří dát dohromady CX7 do neděle,tak přijedu - tuzingem přijedu,ne CX7
Pokud budete mít někdo zájem tak přivezu i navigace - sd karty - do mzd connectu (tabletu). I když podle seznamu zůčastněných to asi nikdo nevyužije :smuggrin:
A ještě hodim do auta refraktometr na měření bodu zámrzu chladicí kapaliny kdyby někdo měl zájem zjistit že jí má naprosto v pořádku.:)
 
Poslední úprava:
připomínám nedělní meeting na střeše parkhouse CČM viz nákres

Program:
pokec
fuckoffistop by @shr3k
samolepky, propisky, podložky pod RZ by @Natural a @Vitus
LEDky by @Natural
refraktometr a sd karty do mzd connectu (tabletu) by @Max6

Mazdar tam :)

22527994_10214952424271939_5795493366369342382_n.jpg
 
Poslední úprava:
Počasí máš objednaný?
Jen tak pro zajímavost. Jaký důvod je Časově se scházet až v 17h . Když se za pár minut stmívá a mimo pražský ikdyž i pražský z druhé strany Prahy dorazí domů až po večerce.;)
 
To mám tento raz smolíka. Budem síce na ceste, ale 450km ďaleko. Jedine, že by ste tam vydržali tak do desiatej večer. :D
 
Jedu,budu bloudit jako vždy@vitus pošli mi na tebe kontakt.

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
Tak střecha je zavřena a o patro níž je pěkně natriskano :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Už jsem na cestě a co přímo na parkovišti ccm Jak je ta expres myčka?
 
Ahojte,
pojďme se zase potkat v neděli 29.10. na střeše ................ Kdo přijede poprvé, ať si napíš o telefon na někoho z nás, rádi vás budeme navigovat.

Pokec, kafe, LEDkování, podložky pod SPZ, propisky, výměna informací, bezva parta ,-)

Těšíme se na vás s @Natural

ZMĚNA:

POZOR ZMĚNA !
Z DŮVODU ZMĚNY PROVOZU A ZVÝŠENÉ NÁVŠTĚVNOSTI STŘECHY OC CHODOV PŘESUNUJEME MÍSTO KONÁNÍ SRAZU 29.10. NA STŘECHU OC ČERNÝ MOST V PARKHAUSU S VJEZDEM Z BRYKSOVY ULICE. ŠIPKAMI A KOLEČKEM JE OZNAČENO MÍSTO SRAZU NA STŘEŠE PARKOVACÍHO DOMU.


Vitus
Zobrazit přílohu 11461
Taky jsem ze Stodulek :)
Už jsem na cestě a co přímo na parkovišti ccm Jak je ta expres myčka?
Taky se prijedu podivat...cca za 40 minut...date vedet kde teda budete?
 
Jsem na jižní spojce, ti co tam už jste zkuste něco vymyslet ať se pak nenaháníme:)
 
Back
Top