• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz PRAHA CENTRUM ČERNÝ MOST 29.10.2017 od 17ti hodin

Přijedeš na srázek na Chodov ?


  • Celkem voličů
    13
Jsme dole v zeleném -1 zóna B, vsude jinde je plno. Idealni vjezd je od domecku McDonalds. Kdyztak si piste o cislo, navedu vas
 
Ahoj, jaký byl sraz? Mrzí mě, že jsem se opět nemohl zúčastnit, ale bohužel jsem místo toho musel řešit, kde nakrmit a vykoupat rodinu. Od dnešní rána nám nejde elektrika a nyní máme romantiku při svíčkách.
 
Peckovej srázek, jako vždy. Díky všem co dorazili za super večer. Jsme prostě super banda, já to říkám pořád ;) Už teď se těším na další setkání.
PS. můj LEDkový pytlíček zažil enormní průvan :D :cool:

Jo a kdo něco zkoušel vyfotit, tak klidně s tím do GALERIE
 
Chtěl bych poděkovat @Natural za kompletní LED na autě (vypadá to super :)) a @shr3k za vypnutí iStop (konečně nesvítí oranžová kontrolka) a automatické zamykání. Zamykání funguje jak má, tedy při rozjezdu nad určitou rychlost, akorát s odemykáním mám „problém“. Jelikož nemám automat, tak jediná možnost odemknutí je při vypnutí motoru. S tím bych dokázal žít, ale zarazilo mě, že se auto neodemkne při zatáhnutí za kliku, musí se vyloženě otočit knoflíkem zamykání. Máte s tím někdo zkušenost jak to nastavit na zatáhnutí kliky? Četl jsem si návod a nic jsem k tomu nenašel nebo jsem špatně hledal :) Zjistil jsem ale, že automatické zamykání lze nastavit mechanicky přes spínač zámků, což je pro mě novinka :)
 
Taky dík @shr3k -ovi za vypnutí iStopu a další tweaks. Zamykání u mě funguje parádně, zamkne při rozjezdu a odemkne když přeřadím na "P" ...

Zároveň díky moc všem za super pokec. Snad mi to příště zase vyjde a dorazím.
 
Jelikož nemám automat, tak jediná možnost odemknutí je při vypnutí motoru. S tím bych dokázal žít, ale zarazilo mě, že se auto neodemkne při zatáhnutí za kliku, musí se vyloženě otočit knoflíkem zamykání.
Je tu ještě jedna volba Lock doors when doors open (tys to měl v originále zapnuto, nechal jsem tedy zapnuto, já to mám také zapnuté v originále, tak jsem to nechal), zkusíme ji vypnout. Třeba to umožní odemknutí dveří při zatažení za kličku, zkusím to u sebe.

Asi bude nejlepší si přečíst tyhle 2 stránky :)
Zobrazit přílohu 11493 Zobrazit přílohu 11494
To je to, co jde nastavit v nastavení auta pomocí voleb na displeji. Ale musí být ta funkce nejdřív aktivní v RBCM.
 
Chtěl bych poděkovat @Natural za kompletní LED na autě (vypadá to super :)) a @shr3k za vypnutí iStop (konečně nesvítí oranžová kontrolka) a automatické zamykání. Zamykání funguje jak má, tedy při rozjezdu nad určitou rychlost, akorát s odemykáním mám „problém“. Jelikož nemám automat, tak jediná možnost odemknutí je při vypnutí motoru. S tím bych dokázal žít, ale zarazilo mě, že se auto neodemkne při zatáhnutí za kliku, musí se vyloženě otočit knoflíkem zamykání. Máte s tím někdo zkušenost jak to nastavit na zatáhnutí kliky? Četl jsem si návod a nic jsem k tomu nenašel nebo jsem špatně hledal :) Zjistil jsem ale, že automatické zamykání lze nastavit mechanicky přes spínač zámků, což je pro mě novinka :)

Kdyz jste si nechali deaktivovat iStop - co na dalsi garancce v Mazde, nenahodi Vam to zpatky, protoze to budou povazovat za chybu? Nebo jim reknete, ze to tak chcete nechat?
 
Kdyz jste si nechali deaktivovat iStop - co na dalsi garancce v Mazde, nenahodi Vam to zpatky, protoze to budou povazovat za chybu? Nebo jim reknete, ze to tak chcete nechat?
Hned u předání auta jsem se ptal, jestli se toho umí zbavit a řekli mi, že se jejich technici snažili zjistit jak to trvale deaktivovat, ale nepodařilo se jim to. Tak kdo ví jestli by s tím vůbec uměli pracovat.
 
Je tu ještě jedna volba Lock doors when doors open (tys to měl v originále zapnuto, nechal jsem tedy zapnuto, já to mám také zapnuté v originále, tak jsem to nechal), zkusíme ji vypnout. Třeba to umožní odemknutí dveří při zatažení za kličku, zkusím to u sebe.
Ok, díky. A tobě teda taky nefunguje odemčení při zatáhnutí kličky?
 
Btw. funguje tohle přeprogramování toho zamikání i u CX-3 nebo to je jen pro M6?
 
Back
Top