• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé První pražský sraz 2019 31.3.2019 od 16ti hodin OC Šestka

Ti co opravdu dorazí: které místo srazu preferujete?


  • Celkem voličů
    23
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Zdar Mazďáci,
vyhlašujeme letošní první sraz ! Doražte 31.3. od 16ti hodin na místo na střechu OC Šestka

Zváni jsou majitelé, potencionální budoucí majitelé nebo i příznivci Mazdy. Přijďte nebo přijeďte se podívat a podebatovat o autech účastníků srazu, vyměnit zkušenosti a doporučení nebo si prostě jenom pokecat a poznat se.

V místě srazu budou i obvykle žádané atrakce, jako je ledkování, informace, rady o leštění a svícení by @Natural vypínání i-stopu a zapínání skrytých funkcí by @shr3k .

OC Šestka https://goo.gl/maps/pbVQWWs3ZY72 venkovní i vnitřní parkoviště podle počasí, možnost kafe a občerstvení

čus Vitus :)
 
Poslední úprava:
Větší prdel světa, než OC šestka už tam nebyla?? :D i když na druhou stranu, tam bude 100% prázdno ;)
 
Větší prdel světa, než OC šestka už tam nebyla?? :D i když na druhou stranu, tam bude 100% prázdno ;)
pche... tam je krásnej výhled na eroplány :) Auto máš na ježdění, tak na co ti bude, když to budeš mít u nosu ? :p :D
 
Ten sen sem opět v práci :D ale kdo by chtěl může tejden předtim dojet do Mostu na autodrom zkusit novej asfalt :D
 
Tak to vypadá na Šestku. Přemýšlím, čím mám přijet na Mazdasraz přijet. ;)
 
Tak supéér. Šestka taky dobrá. Začínám být nérvózni z prvního srazu. Mám premiéru :) Pokud bude čas, mohl bych taky poprosit o vypnutí i-stopu...?
 
místo definitivně zvoleno jako OC Šestka - počasí jsem objednal krásné, takže se potkáme na střešním parkovišti!

@shr3k doraž třeba metrem, o tom to není :D
 
@shr3k ak by som chcel v nedeľu vypnúť i-stop, potrebujem k tomu niečo iné ako VIN a víno? :D

(prípadne mám VIN poslať popredu?)
 
počasí objednáno a dodáno! Naplňte polovičkám účty, ať můžou prohánět karty, zatímco budete srazovat :D Anebo je vezměte s sebou!
 
Back
Top