• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

STK 2016 a dále

Co to je za aplikace, kterou tu máš vyfocenou? A jak se k ní připojí motor? Možná se ptám blbě, ale jsem tu nový, tak to neznám...
 
@Peťa OV koukni třeba sem OBD II Bluetooth diagnostika ;)

Hlásím edit 2017. Šedá GH úspěšně před chvílí prošla.
Jinak hlásím, že dva roky utekly jako voda a STK 2019 je za námi opět s velkou nulou v políčku závad. Technik byl hlavně nadšený z brzd a světel, které jsou prý jako nové. Nechtěl celkově vzhledem ke stavu uvěřit tak velkému kilometrovému nájezdu. No u deset let starého vozu pochvala samozřejmě potěší :happy:
 
Tak stříbrná je taky v cajku hlásím. Opět velká NULA v kolonce závad a technik už vůbec nechtěl věřit kilometrovému nájezdu :D Brzdy sklidily velký obdiv a prý jsou v lepším stavu než na novém autě. Není se čemu divit, taky se o ně stará mistr mazdího řemesla - Naturalova 6 GH Lilac Silver :)
Tak zase za dva roky :troll:
Mazdáárec, tož já taky se svoji Modrou vílou( M3, 2005) jsem prošel se všema nulama, vyměněné zadní kotouče+lana ručky a jedna zajímavost -na emisích motor v lepší kondici, než jak jsem auto kupoval. :p
 
Tak další STK za námi. Tentokrát modrá Máňa prošla s klasickou nulou závad a motorem, který má čistší emise, než kyslíková maska :D Stále stejná písnička a trochu už nuda s pochvalami od techniků, každopádně tohle nikdy neomrzí :) Prostě skvělé auto se pozná a na dva roky máme opět pokoj :troll:
 
A kolik je ten nájezd? Musí jim tam fakt jezdit hrozný paštiky. I mě vždy chválí :) jen kvalitní údržbou to být nemůže, je to i autem :)
 
Nájezd byl tentokrát 140 tis. km. Je to tak, základem je dobrá konstrukce. U ostatních dieselových mazd tachometr začínal vždy číslem 3 a u stříbrné tam bude za chvíli 400 tis. km :)
 
Kto poradí, aký je postup administratívnej STK? Zajtra idem a na potvoru sa mi rozblikalo včera Airbag light, zatiaľ to nemám čas vyriešiť. Kontrolujú tam aj niečo diagnostikou a očami alebo len porovnajú VIN a vydajú kartičky?
 
Kto poradí, aký je postup administratívnej STK? Zajtra idem a na potvoru sa mi rozblikalo včera Airbag light, zatiaľ to nemám čas vyriešiť. Kontrolujú tam aj niečo diagnostikou a očami alebo len porovnajú VIN a vydajú kartičky?
čemu říkáš "administrativní STK" ? Evidenční prohlídka nebo jdeš na STK ? Na evidenčce by je to zajímat nemělo, na STK určitě ano.
 
STK spravena 2 mesiace spatky po dovoze. Mam protokoly, a kedze je auto prihlasene este len par dni, tak podla zakona musim na nejaku administrativnu TK a EK aby mi dali nalepky na celne + karticky do dokladov. Lne ma zaujima ci ich bude zaujimat napr. TPMS kontrolka na zimakoch bez senzorov, alebo odvcera kontrolka airbagu , ktora ma x tisic moznych pricin a asi ju do zajtra nevyriesim. Ci administrativna STK pozostava len overenia ci sedi VIN alebo sa tam budu hrabat v aute :D
 
pokud bude probíhat klasická technická kontrola, tak je svítící airbag bude zajímat docela určitě. Zkoušels odpojit a zapojit konektory pod předníma sedačkama, eventuálně je prostříknout nějakým Kontaktolem?
 
Podívej tpms som vyriešil nahodenim letných dnes :D a kontrolka airbagu je nevyspytateľná, jednu jazdu vyblikava kód, ďalšiu jazdu nesvieti. Vlákno o airbagu som prešiel celé, ale moc múdrejší niesom, keďže každý tam má iný koreň problému. Skôr mi išlo o to či tu niekto nemá skúsenosť s dovozovou administratívnou STK a či sa budú hrabať v kontrolkach keďže na googli toho moc nieje na túto tematiku. Nekonečná nezmyselná byrokracia pri dovoze auta na Slovensko mi už leze krkom
 
Ahoj všem, chystám se na první STK a Emise (jojo, už to bude 4 roky), ale všude čtu samá negativa na provozovny. Tak se ptám, jestli doporučíte nějaký podnik v Praze nebo blízkém okolí z vlastní zkušenosti? Díky předem.
 
Ahoj všem, chystám se na první STK a Emise (jojo, už to bude 4 roky), ale všude čtu samá negativa na provozovny. Tak se ptám, jestli doporučíte nějaký podnik v Praze nebo blízkém okolí z vlastní zkušenosti? Díky předem.
Jed sem https://www.stanicetechnickekontroly.cz/pobocka/teplice/
Byl jsem tu s CX3 a vše v pohodě,po D8 to máš hodinu jízdy.
 
Poslední úprava:
Děkuji za typ. Ale to by se mi ta technická při dnešních cenách paliv fakt prodrazila Pokud nikdo nedá lepší typ tak asi zkusím to nové STK v Modřanech.

Mazda 3 BN
 
Ahoj všem, chystám se na první STK a Emise (jojo, už to bude 4 roky), ale všude čtu samá negativa na provozovny. Tak se ptám, jestli doporučíte nějaký podnik v Praze nebo blízkém okolí z vlastní zkušenosti? Díky předem.
Tak po 4 letech bys měl projít všude bez závad, tak to asi bude jedno kam pojedeš. Ty recenze jsou spíš inspirativní pro nějaké šroty, aby věděli, kde projdou. Kolikrát se divím, jak nějaké auto předemnou mohlo projít. Pořád to je totiž o známostech. Konkrétně jedna STK v Karlových Varech.
 
Back
Top