• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Tlumiče/pružiny

Já mám občas když jedu v poklidu někam že je to až moc tvrdý a když zas jedu po okresce tak by to přitvrdit a snížit chtělo takže pro mě zůstává kompromis klasická sada :D
 
Já mám občas když jedu v poklidu někam že je to až moc tvrdý a když zas jedu po okresce tak by to přitvrdit a snížit chtělo takže pro mě zůstává kompromis klasická sada :D
Na te okresce mi to take nekdy prijde, ale pripada mi, ze to bude hlavne tim, ze to ma uz delsi rozvor, i o neco vetsi rozchod a vahove je to nekde jinde, nez co jsme meli oba pred Mazdou. Ja kdyz si sednu na hranu kufru a trochu zahopsam, tak mi neprijde, ze by to bylo ted mekci nez ex. Kazdopadne, ted uz nemam pocit, ze se to kazdou chvili utrhne, jak se to naklanelo. Na okresku uz je starsi sestka na hrane a GJ uz musi byt na okresce asi jako °°°°A6 o_O Z novejsich aut na okresku velikostne pro me idealni, mimo hatchbacky, neco jako Rapid.
 
AutoDoc to ma za 3400
https://www.autodoc.sk/eibach/1929964
Inak je ta sada znizenych pruzin kompatibilna aj s orgigo tlmicmi alebo treba nejake nato urcene?
Tohle je na tvuj lift 2.5 predek a zadek pruziny ze sady, jak jsi daval odkaz.
Axle load front axle to: 1060 kg, Axle Load RA to: 1040 kg,
Front Axle, for vehicles with sports suspension, for manufacturer: Eibach, Replace in pairs only, Coil Spring, Wire Diameter: 14,2 mm, Length: 330 mm, Number of Coils: 8,9
Rear Axle, for vehicles with sports suspension, for manufacturer: Eibach, Replace in pairs only, Coil Spring, Wire Diameter: 13,8 mm, Length: 271 mm, Number of Coils: 5,8

A tohle na 2.2 dehet kombi.
Axle load front axle to: 1180 kg, Axle Load RA to: 1090 kg
Front Axle, for vehicles with sports suspension, for manufacturer: Eibach, Replace in pairs only, Coil Spring, Wire Diameter: 14,2 mm, Length: 345 mm, Number of Coils: 8,9
Rear Axle, for vehicles with sports suspension, for manufacturer: Eibach, Replace in pairs only, Coil Spring, Wire Diameter: 13,8 mm, Length: 282 mm, Number of Coils: 5,8

Vsechno je stejne, i vnejsi prumer jsem nasel, jsou jen natazene do vetsi delky. Takze tuhost je stejna, jen by ti to kleslo mene.
 
Je to tak aj u mňa, vo vysokých rýchlostiach sa to trochu pohupuje a do dier a spár tie kolesá nepadajú takže je to komfortné, čím pomalšie sa auto pohybuje tým nepríjemnejšie sa nerovnosti prenášajú do karosérie, najviac tie priečne. Mne osobne to nevadí, ale podvozkove diely sú drahšie :D Inak na GG som pred rokmi menil predné tlmiče netuším akej značky, v tej istej dielni mi na GH dal cenu skoro o polovicu nižšiu aj podľa web e-shopov sú tie kyb Sachs okolo 45-50euro/kus a na GG má vyšli 80/kus a mám zato, že to bude mať skoro totozne parametre keďže GH je len o pár kg ľahšie v tej istej specifikacii a predná náprava v podstate rovnaká. Zato spojka na GG luk 250e, na GH luk sada 500e+
 
Back
Top