• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Úpravy podvozku a karosérie

@Marcus11 Jak dopadla ta maska? Docela by mě zajímalo jak to vypadá .-)
Pravda, nějak jsem na to zapomněl..ale už mám objednanou jinou, černou, protože půjdu lepit chrom do černé, už mě štve, jak jsou na něm fleky..hlavně nesmím zapomenout oddělat nebo nastříkat i ten polystyren pod maskou, celkem to bije do očí :D

+ Budu dávat výfukovou klapku..tak uvidíme :D

IMG_20230915_112430.jpg IMG_20230915_190002.jpg
 
Pravda, nějak jsem na to zapomněl..ale už mám objednanou jinou, černou, protože půjdu lepit chrom do černé, už mě štve, jak jsou na něm fleky..hlavně nesmím zapomenout oddělat nebo nastříkat i ten polystyren pod maskou, celkem to bije do očí :D

+ Budu dávat výfukovou klapku..tak uvidíme :D

Zobrazit přílohu 50476 Zobrazit přílohu 50477
Za ty prachy, co do toho rveš, mohls mít originál mercedes a nemusels to předělávat. :D
 
Pravda, nějak jsem na to zapomněl..ale už mám objednanou jinou, černou, protože půjdu lepit chrom do černé, už mě štve, jak jsou na něm fleky..hlavně nesmím zapomenout oddělat nebo nastříkat i ten polystyren pod maskou, celkem to bije do očí :D

+ Budu dávat výfukovou klapku..tak uvidíme :D

Zobrazit přílohu 50476 Zobrazit přílohu 50477
člověče, nevypadá to vůbec špatně...spíš naopak .-) ...a to co je vidět na dolní straně pod znakem za maskou...asi jako kdyby tam byla voda nebo jak to popsat, to je co? To je ten polystyren pod maskou, jak píšeš?
Btw, pak nezapomeň na foto nové masky s přelepenou chromovou linkou :) ..
 
Poslední úprava:
člověče, nevypadá to vůbec špatně...spíš naopak .-) ...a to co je vidět na dolní straně pod znakem za maskou...asi jako kdyby tam byla voda nebo jak to popsat, to je co? To je ten polystyren pod maskou, jak píšeš?
Btw, pak nezapomeň na foto nové masky s přelepenou chromovou linkou :) ..
Díky :) ano, je to polystyren, tehdy jsem na to zapomněl.. teď na to budu myslet, když to půjde do černé, bylo by to vidět daleko víc..

Každopádně fotky budou..kdyby to bylo ok, tak ti klidně tuto můžu prodat, se slevou, mám ji tam jen půl roku..když se ti tak líbí :)
 
Díky :) ano, je to polystyren, tehdy jsem na to zapomněl.. teď na to budu myslet, když to půjde do černé, bylo by to vidět daleko víc..

Každopádně fotky budou..kdyby to bylo ok, tak ti klidně tuto můžu prodat, se slevou, mám ji tam jen půl roku..když se ti tak líbí :)
Díky, dobré vědět...ale asi by se mi více líbila ta celočerná varianta...takže kupuj instaluj a vyfoť, co nejdřív, jo? :D ...
 
ano, už hotovo, i dechrom :D.. bohužel jsem se zatím nedostal k tomu to nějak hezky nafotit, brzy to bude :)
Jinak se ještě zeptám, ta maska přišla i s tou lištou okolo, která byla černá? Ptám se kvůli tomu, že bych přemýšlel o tom, že bych případně chtěl zachovat chrom, ale bral bych tu masku...případně myslíš, že kdyby to přišlo jako celek, že by šla oddělit a pouze samotná namontovat? Je mi jasné, že se ptám jak pětileté dítě .-))... Tak jsem zvědav pak na foto .-)
 
Ta nová, černá, byla úplně komplet, musela se sundat i chromová lišta...ale ta na fotce byla jen maska, chrom zůstal..takže kdybys chtěl, není problém :)
 
Tyjo, vypadá to velmi pěkně. Z dálky to bude vypadat pěkně, ten původní origo "grill" nevypadá tak pěkně jako ten nový styl včelí plástve...myslíš, že ikdyž byla ta maska komplet, že by se dala "vypárat" z toho černého "rámu? Jsem náročný, já vim :D
 
Back
Top