• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vada klimatizace

U CX-3 až někam do VIN 200000 je problém s výparníky, špatně spájené v místě napojení trubek. Volanty špatné min. až do VIN 330000 - nedostatečná odolnost povrchu (platí i pro GJ, BM, KE, DJ). Oboje včas reklamujte, existuje na oboje servisní info.
A dost nebo to prodam :)
 
Zdarec , dneska na 1.garančce prohlídnuto a prohlášeno (svatosvatě samotným serv.technikem z Autopalace Brno :D ) ,že cx 3 2017 už to mají fakt vychytané ;)
Jaky ti dali olej ? Me ceka dexelia 5w30 ! Nevite jestli je ok ! Vim jen, ze je to origo mazda !
 
U CX-3 až někam do VIN 200000 je problém s výparníky, špatně spájené v místě napojení trubek. Volanty špatné min. až do VIN 330000 - nedostatečná odolnost povrchu (platí i pro GJ, BM, KE, DJ). Oboje včas reklamujte, existuje na oboje servisní info.
to mě nepotěšilo, obojí se mě pravděpodobně týká ...:mad:
 
Tak to jsem vcera studoval do pulnoci ! Tak majitele mazdy nechteji davat original olej mazda ! Tak to jsem nepobral ! To je jak ve vartě pul dne lepi na baterku samolepu varta a pul dne na tu samou baterku lepi bosch ! Ale bosch zni lepe koupim bosch ! Jedu kolin bošina a dava dexelia 5w30 kur... to je tak spatny olej ? Me spis zarazi ze tam bošina necpe 0w30 - 0w20 !
 
to mě nepotěšilo, obojí se mě pravděpodobně týká ...:mad:
Zdravím,vcera v navsteva servisu,zavada je na chladici klimatizace,je tam prasklina.Opravi to samozřejmě v záruce, volant úspěšně reklamován.Ted se bude čekat až prijdou věci, chladič je prý skladem asi všude, problém maji s tesnenim,to muze trvat víc jak týden,tak si pockam trosku.Pak mi dají nahradni auto pac ta oprava zabere celý den,udelaji i přeprogramování řídící jednotky v rámci svolávaci akce.
 
Nechám si podle VIN projet, jestli se mě něco týká, už se tu ty informace hromadí, klima - volant - řídící jednotka
 
Dnes som absolvoval kontrolu v servise. Vymenili chladič, pretože na ňom boli mastné stopy po médiu a otestovali systém. Kontrolou zistili netesnosť a tak som objednaný na 11.05.2018 na výmenu výparníku. Takže v mojom prípade bol vymenený chladič a bude vymenený aj výparník. Podľa vyjadrenia vedúceho servisu to bude práca na 6-8 hodín. Takže ráno auto odovzdám v servise a poskytnú mi náhradné auto zdarma na ten deň. O viacerých problémoch s klímou v CX3-kách vedúci servisu vedel, zrejme ide o výrobnú vadu alebo vadu jednotlivých komponentov.
Takže 11.05.2018 sa znovu ozvem s konečným riešením problému.
Čaute Mazďáci ;)
 
Som normalne ze prekvapkany z toho, ze dostanes na slovensku "sadarmo" auto na cely den... nezmylili sa nahodou?
 
Nie @Kenny , nepomýlili sa. Jedná sa totiž o záručnú opravu a vtedy by mali dávať náhradné auto, pretože to hradí výrobca. Jediné obmedzenie je najazdiť do 100km! Už sa vidím ako zastavím 15km pred servisom so stavom najazdených km: 99,6 :D
 
Jediné obmedzenie je najazdiť do 100km!
asi je to na rozumné domluvě, já mám taky slíbené náhradní auto, ale do servisu to mám cca 70 km a taky se musím dostat do práce a z práce. Takže s tebou zmíněnou podmínkou bych nedojel ani domů a zpět do servisu ;)
 
Je to smiesne to s tymi kilometrami... a najviac ma dojalo, ked som tu citaval, ze sa v Cechach da pozicat auto na vikend, pokial klient nie je rozhodnuty... ked som to nadhodil predajcovi u nas, tak sa len zasmial... na slovensku bez sance takyto luxus
 
najviac ma dojalo, ked som tu citaval, ze sa v Cechach da pozicat auto na vikend, pokial klient nie je rozhodnuty

nevím jak Mazda , ale teď to nabízí i kosočtverec Renault https://seznamka.renault.cz/ a u Hyundai jsem s tím taky neměl problém .

každopádně je problém s klimatizací na straně výrobce a tak by k tomu měli i přistupovat, pro mě není nic příjemného jezdit do servisu ( odvézt auto pak si vyzvednout auto mi zabere cca 300 km nehledě na čas ) určitě bych ten čas strávil příjemněji a to že dostane klient náhradní vozidlo by nemělo být nijak omezováno nesmyslnými podmínkami, už takhle je to dost nepříjemné omezení nechávat auto v servisu a nemít možnost ho plně využívat ...
 
Mám počínající problémy ze sklápěním zpětného zrcátka,tudíž mě čeká návštěva servisu Autolaros v OV.Jsem zvědavý co se dovím ohledně problému klimatizace a jestli se nechystá nějaká svolávačka i když o tom těžce pochybuju.Každý ví jak funguje zákon schválnosti a vadně svařený výparník se nerozteče těsně po záruce:cool:
 
Back
Top