• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Vibrace po výměně brzd

Neni nahodou M3 ve “stejné” třídě jako Rapid resp nyní Scala? Neměla by se porovnávat Ovce spíše s M6? Jestli to není jako říkat, že Audi nabízí větší komfort než Hundai
M3 nižší střední třída
Octavia nižší střední třída
M6 střední třída
Superb střední třída

Nejprve si vlastně zjistí co ovlivňuje řazení. Není to dle prostoru v kufru
A podívej se třeba na rozchod v porovnání.
Lidi si totiž rádi myslí že čím větší kufr tím vyšší třída.
Ostatně projed se v Octavii a pak porovnej.
Jako ty jsi mě fakt zabil. Máš snad pocit že tvá M3 je o úroveň horší auto než zrovna ovce? Nebýt té prostornosti uvnitř tak je to auto úplně o hovne. Žádná zábava. Žádné emoce a fakt lowcoast zpracování.
Superb už je jiná... když už...
Samsung S22 256GB Tapatalk
 
M3 nižší střední třída
Octavia nižší střední třída
M6 střední třída
Superb střední třída

Nejprve si vlastně zjistí co ovlivňuje řazení. Není to dle prostoru v kufru
A podívej se třeba na rozchod v porovnání.
Lidi si totiž rádi myslí že čím větší kufr tím vyšší třída.
Ostatně projed se v Octavii a pak porovnej.
Jako ty jsi mě fakt zabil. Máš snad pocit že tvá M3 je o úroveň horší auto než zrovna ovce? Nebýt té prostornosti uvnitř tak je to auto úplně o hovne. Žádná zábava. Žádné emoce a fakt lowcoast zpracování.
Superb už je jiná... když už...
Samsung S22 256GB Tapatalk
Trošku respektu, nevím to, proto jsem se zeptal. Měl jsem za to, že oktávka je prostě prostornější auto, a proto je výše.
Trošku přemýšlej než se budeš někomu vysmívat, taky nevíš všechno.
 
Ale já se ti nevysmivam. Jen mám už na to auto alergii jak z něho často lidi dělají co není. Je to prostě Česká modla a spousta lidí se v ní modlí aniž by zkusili jinou značku. Jen sem ti napsal jak se věci mají. A ano. V rámci nižší střední třídy je co se týče prostornosti asi ovce jistým králem. V dalších disciplínách určitě ne. Druhou generaci sem vlastnil a ve třetí též jezdím celkem často.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top