• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videotéka - zajímavá videa

Pan profesor Pardal Brasil má spolehlivější stylovku než je třeba Alfa Romeo výše a k tomu si tam mrskne sváču. :D
 
Šokující obsah. Nevhodné výrazy. Nehody a zranění. Násilí. Zakrytí stěrače, protože údajně vypadá jako penis. Vadí vám, že YouTube rozhoduje, co můžete a nemůžete vidět?
S tím je teď konec!
Každý si zaslouží vidět pořádný stěrač! Tedy obsah! Myslel jsem obsah. Bez cenzury. Bez poplatků (zdravím kolegu dashcamera se zálibou v... očkování).
Vedle cenzurovaných videí na YouTube, budou nově vycházet také necenzurovaná videa na Stream.cz. A to se vyplatí!
 
Upřímně, beru tyhle videa pro sebe vždy jako očistec, když vidím co se na silnicích a za volantem děje. Autonehodu jsem měl jen jednou, když jsem byl zmáčknutý jak sendvič mezi auto přede mnou a za mnou. Nebyla to moje chyba ale řidič za mnou koukal do telefonu a nedobrzdil. Nikomu se nic naštěstí nestalo ale byl to fakt fofr.. Pán svojí chybu uznal dostal 1000kč pokutu. Já ale měl auto na odpis.
 
Dneska mi Youtube doporučil konečně něco normálního. Náhled do továrny na SUV Mazda v Japonsku. Docela pastva pro oči, pokud máte rádi pořádek a robotiku :grinning:
 
Back
Top