1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Dismiss Notice

podvozek Vrzání od přední nápravy/kola

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil Doofer, 5. 5. 2015.

1. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

Zprávy:
    753
    Počet lajků:
    388
    Trofejní body:
    63
    Proc menit ty f poho, staci tu vadnou. Jde o to zda to vubec lze.

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk

2. proton

proton výkonný člen KLANu

Zprávy:
    255
    Počet lajků:
    88
    Trofejní body:
    28
    Menit prachovky se to dá, je si to chce pohrát a narvat tuhou vazelinu. Otázka cca 2h na jednu stranu jak spodní tak vrchní.

3. Vojta

Vojta nový člen

Zprávy:
    2
    Počet lajků:
    1
    Trofejní body:
    3
    Ahoj, nedávno jsem se tu registroval a sbírám rozumy. Mám M6 GH kombika 2.0. benzin a koupil jsem ji už s 206tis. najezdem v 11/2016, tedka mám najeto 219tis a taky pozoruju vrzání napravy a díky vám mám naději ze to nemusí být nic vážného. Za par dni mě čeká servis tak uvidíme co vymyslime.

Doofer se to líbí.
  4. Míra

Míra výkonný člen KLANu

Zprávy:
    130
    Počet lajků:
    35
    Trofejní body:
    28
    Já mám velmi dobrou zkušenost s nahříváním čepu.Pokud je bez vůle a prachovka není prasklá,tak dotyčný čep i rameno nahřeji velmi opatrně horkovzduškou nebo výkonným fenem a ihned se projedu po nějaké nekvalitní cestě s využitím plných rejdů.Vyschlá vazelina se teplem rozpustí a penetrací se dostane na styčná místa.Podotýkám,že nahřívání se musí dělat déle,já to dělám 10-15 minut.Opravdu to funguje.

sedvo se to líbí.
  5. Cimmi

Cimmi člen KLANu

Zprávy:
    99
    Počet lajků:
    24
    Trofejní body:
    8
    A nebo vytáhneš 4500,- koupíš nový spodní rameno a máš snad klid na dalších 150tkm :).

6. Vitus

Vitus správce Člen týmu

Zprávy:
    3 234
    Počet lajků:
    1 679
    Trofejní body:
    183
  7. Vojta

Vojta nový člen

Zprávy:
    2
    Počet lajků:
    1
    Trofejní body:
    3
    Tak čepy jsou promazané dle doporučení a vrzání skutečně ustalo, tak snad nějakou dobu bude klid.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tuto stránku