• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vtipy

uploadfromtaptalk1431901905881.jpg

:D já vím, že to asi není k věci, ale když mě to tak baví a navíc zrovna Prius.. To pro mě prostě není auto :D
 
nevíte někdo, jestli ruští hokejisté dorazili v pořádku na Sibiř?
 
Malé děvčátko se ptá své matky: “Mami, můžu vzít psa na procházku kolem našeho domovního bloku?”
Matka odpoví, “Ne, protože hárá.”
“Co to znamená?” zeptá se dítě.
“Běž se zeptat tatínka. Myslím, že je v garáži.”
Malé děvčátko jde do garáže a říká: “Tati, můžu vzít Belle na procházku kolem našeho domovního bloku? Ptala jsem se maminky, ona ale řekla, že pes hárá a abych se šla zeptat tebe.”
Otec řekl: “Přiveď Belle sem.” Vzal hadr, namočil jej do benzínu, potřel
jím zadní část psa, aby zakryl zápach a řekl: “Dobrá, můžeš jít.
Ale drž Belle na vodítku a obejdi s ní blok jenom jednou.”
Malé děvčátko se psem odešlo. Za několik minut se ale vrátilo a pes na vodítku chyběl.
Překvapený otec se zeptal: “Kde je Belle?”
Malé děvčátko odpovědělo: “Asi v polovině cesty kolem bloku jí došel benzín a nějaký pes se ji teď snaží dotlačit domů…"
 
Perfektní téma, smích je třeba....ale tunel Blanka mě rozsekal. Pouštěl jsem to minimálně třikrát....Neuvěřitelně vtipný :D (v reálu ne).
 
Back
Top