• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Výfuk - koupě

Ty budeš mít tu M3 taky asi fakt hodně v top stavu co To by mě zajímal motorový prostor a interiér ačkoli je to mimo téma tohoto vlákna. Ten přípravek od Chemical Guys mám též a na podvozkove díly je super.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
A víkend v garáži...
Úplně seriozně teď - jestli se na tohle téma dá najít něco osvícenýho (aby se člověk nepachtil 20 hodin v debilních youtube videích), tak by mě to docela zajímalo, protože tohle mi přijde z hlediska blejskání aut jako docela užitečný a praktický subtéma. Čímž teda nechci říct, že leštění horních partií auta není užitečný, ale tam už mi někdy přijde, že to hraničí s autometrosexualitou :)
 
Předpokládám že to nemáš jako živnost že bych se třeba objednal?
Já jsem fakt detailista ale tady klobouk dolů.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
A to auto máš jako daily driver? Nebo s ním jezdíš jen v neděli do kostela a potom vždycky detailuješ? :joy: Jako klobouk dolů, takovou péči by si jistě zasloužilo každé auto.
 
Kdysi jsem se tím živil, dnes je to jen způsob psychohygieny. Auto jezdí, ale ne denně, mám i firemní.
 
A víkend v garáži...
Jako kamaráde klobouk dolů 👍 Ale tohle já provozovat u mých 3 aut, tak po druhém detailingu podvozku mám kufry před dveřama😂

Nějak nemůžu najít eshop v čr kde by měli nový.
Taky jsem lehce brouzdal e-shopy s autodíly a nikde jsem výfuk na M3 (BM, BN pro G120/165) v druhovýrobě nenašel. Dá se vůbec sehnat nový díl výfuku, aniž bych musel koupit předražený originál v Mazdě?
 
Taky jsem lehce brouzdal e-shopy s autodíly a nikde jsem výfuk na M3 (BM, BN pro G120/165) v druhovýrobě nenašel. Dá se vůbec sehnat nový díl výfuku, aniž bych musel koupit předražený originál v Mazdě?
Mě těch 14000 nepřijde moc za originální výfuk.
Koukni na katalog Bosalu nebo Walkera, ale to jsou teprve shity (aspoň to co jde do druhovýroby).
 
Kdysi jsem se tím živil, dnes je to jen způsob psychohygieny. Auto jezdí, ale ne denně, mám i firemní.
A nechceš si udělat kšeft na mém autě? :) Ačkoli já mám ty díly dodatečně voskované což předpokládám z fotek ty máš veškerý vosk smytý?
Ale je neuvěřitelné v jaké kondici ty díly jsou po deseti letech. Ale přiznám se, že mít garáž, tak bych asi dopadl stejně pač já jak začnu auto leštit, tak mi bouchnou detailing saze a jedu a jedu...
 
Já jsem třeba s ulterem spokojen, ale 10 let asi nedá. Otázka je jak dlouho by vydržel, kdyby na něm nebyly ty 3 vrstvy keramické barvy na kotle a svody :D
Na druhou stranu ta moje Mazda taky nedá těch 10 let od montáže výfuku :D
 
Poslední úprava:
Příteli, vychladni a čti znovu - s ULTEREM jsem spokojen, ale 10 let asi nedá ;)

Original jsem měnil když měl cca 15 let a pochybuju že se o něj někdo staral
 
Už chápu. Jakože tvá mazda nedá už dalších 10 let od montáže toho ulteru. Já to blbě pochopil. Na druhou stranu právě Mazdy jsou nesmrtelné. Stačí se trochu starat..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já mám u Japonců zkušenost s zivotností kastle 20-22 let. Od doby co mame malou opravdu nemám čas celej víkend lítat se štětečkem na spodku auta, navíc někoho před lety napadlo povrchovou rez zavřít do gumovyho nástřiku podvozku - no a už se to pěkně loupe. Auto stojí celej rok venku, jezdí kazdej den 25-30tkm ročně, koncem příštího roku bude mít 300tkm na počítadle. Motor poběží furt ale ta kastle to neustojí. V zimě to dole nekolikrat vezmu wapkou od soli aleto je vše. Na druhou stranu když to auto vidí ze spodu nějakej majitel nemeckyho vozu, začne se křižovat :D
 
Poslední úprava:
Jako svatá pravda. Sám propadám kouzlo lítat kolem auta a stále ho mít do detailu čisté a poskrabane díly měnit za nové. Ale pak se vlastně vstávám otrokem auta a sloužím já víc jemu než ono mě jak bylo původně zamyšleno Je to úchylka. To přiznávám. Kolikrát mě nebaví večer televize tak si umím představit že místo toho pujdu do garáže a jentak si vyčistím podvozek pro dobrý pocit

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top