• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Výfuk - koupě

Tak on by se občas chvíle našla, ale radši ju věnuju dceři. Ale po víc jak roce už bych to auto umýt, vzít ironem a nanest ochranu mohl :D
 
Tak děti tu má většina z nás Ale třeba u mě cca 3x do roka provedu fakt detailing mytí cca 3 hodiny a jinak prostě jezdím nebo se věnuji mému Šímovi. Abych z nějakého důvodu ležel u auta 3x týdně to fakt ne...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Přesunuto z https://www.mazdaklan.cz/threads/kata-a-jeji-prvni-japonka-mazda-3-bm.6356/
Dobré vědět že jestliže bych snad jednou ten ulter tam chtěl dát (ano ten pač jediný má na mazdu homologaci ačkoli v USA jsem našel lepší kousky vzhledově i zvukově ale bez papíru) tak jedině dražší variantu nerez.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Mimochodem.. Takhle vypadá originál po šesti letech.
87719e24342e29b0eef4784c762f215f.jpg
Nechci to tady plevelit Katce, ale takhle vypadalo moje Volvo zespodu po 20 letech provozu bez jakéhokoliv ošetření
Výfuk taky původní 😉
DSC_0359_Original.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Já to sem dal jen kvůli té přírube. Originál drží krásně a nerezne. Právě proto nemám nějaký chraplák z druhovyroby. Mají zalostne zpracování a nebo nemají homologaci.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já tam teda sem tam rez vidím i na té přírubě, ale hlavně nechápu proč máš pořád potřebu cpát svoje auto ostatním do tématu aby všichni obdivovali jak se o něj pěkně staráš, ať už černá kola s modrou atd, na to máš snad svoje téma... :cool:
Mám pocit, že moje vlákno rady všeobecně tíhne k tomu, aby tu byly i jiné věci a debaty, než jen moje auto a radosti/problémy kolem něj 😂
 
Vpohode. Požádal jsem admina o smazání mých příspěvků z tvého vlákna. Tedy od té příruby dolů...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Začínám tomu mému barytonu při otáčkách motoru cca 2-2,5tis. přicházet na kloub. Když při těchto otáčkách za jízdy posunu hlavu blíž k čelnímu sklu, hluboký baryton zmizí, naopak čím více se odsunu dozadu, tím více se ozývá dunění. Proto mám ještě podezření na výfuk?? Z venku je výfuk v pohodě žádná dírka ani slyšet brumlání mimo koncovky výfuku, že by vyhnitý zevnitř?? (r.v.2016 s nájezdem 120 tis.??) 🤔 Taky se mi zdá, že z každé koncovky jde slyšet trochu odlišný zvuk, je to možné?

Pokud někomu z Moravy nebo západního Slovenska zavazí doma málo jetý orig. zadní díl výfuku v dobrém stavu na M3 (G120,G165, BM,BN) a chtěl by ho "poslat" do světa za normální peníz jako @Polsonside v tomto vlaknu, napište mi prosím do SZ. Vyzkoušel bych jestli by tomu mému "dunění" nepomohla výměna výfuku. Díky.
PS: V rámci Moravy a západního Slovenska nemám problém si pro něj přijet. Čechy asi jedině přepravní službou.
 
Poslední úprava:

Třeba se na ceně domluvíte..

Samsung S22 256GB Tapatalk
Díky, inzerát jsem viděl. Jen je to pro mě dost z ruky. Jsem z okolí Zlína a @sniper200 píše pouze osobní předání🤷
 
Začínám tomu mému barytonu při otáčkách motoru cca 2-2,5tis. přicházet na kloub. Když při těchto otáčkách za jízdy posunu hlavu blíž k čelnímu sklu, hluboký baryton zmizí, naopak čím více se odsunu dozadu, tím více se ozývá dunění. Proto mám ještě podezření na výfuk?? Z venku je výfuk v pohodě žádná dírka ani slyšet brumlání mimo koncovky výfuku, že by vyhnitý zevnitř?? (r.v.2016 s nájezdem 120 tis.??) 🤔 Taky se mi zdá, že z každé koncovky jde slyšet trochu odlišný zvuk, je to možné?

Pokud někomu z Moravy nebo západního Slovenska zavazí doma málo jetý orig. zadní díl výfuku v dobrém stavu na M3 (G120,G165, BM,BN) a chtěl by ho "poslat" do světa za normální peníz jako @Polsonside v tomto vlaknu, napište mi prosím do SZ. Vyzkoušel bych jestli by tomu mému "dunění" nepomohla výměna výfuku. Díky.
PS: V rámci Moravy a západního Slovenska nemám problém si pro něj přijet. Čechy asi jedině přepravní službou.
S nakupem nepomuzu, ale mam naprosto stejny projev. Vzadu je duneni mezi 2 - 2,5k otacek hlasitejsi. Z kazde koncovky jiny zvuk - z leve takove prijemne vrneni, z prave jen takove pufani. RV je 2017, v provozu od 5/2018 jako predvadecka, aktualne najeto asi 90tis. A projev je od zacatku stejny, nebo aspon dost podobny.
 
Díky za info. Takže nejsem sám s tímto projevem. Jako dá se s tím žít, tuneři by možná i zaplesali😃, jen jsem zkrátka u mých dalších aut zvyklý na tišší (nedunivý) projev motoru. Tu výměnu výfuku jsem chtěl vyzkoušet vyloženě jako pokus/omyl. Možná na tom po výměně budu stejně, tak do toho nechci dát zbytečně hafo peněz. Poslední pokus o potlačení duňáku bude odhlučnění interiéru. Na to se chystám někdy v létě.
 
Ahoj taky mi praskl koncový výfuk u kolena 😁a koupil jsem si ulter nerez a je to super sice docela hlasitý ale je fajn a střed jsem koupil od jiného člena co prodával Mazdu měl ji koupenou v nerezu z velké Británie od bbr ale už ho prý nedělají

IMG_20240420_134825.jpg

Ahoj taky mi praskl koncový výfuk u kolena 😁a koupil jsem si ulter nerez a je to super sice docela hlasitý ale je fajn a střed jsem koupil od jiného člena co prodával Mazdu měl ji koupenou v nerezu z velké Británie od bbr ale už ho prý nedělají

IMG_20240420_134825.jpg

IMG_20240416_172811.jpg IMG_20240416_172851.jpg IMG_20240420_144748.jpg
 
Back
Top