• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna halogenových žárovek v potkávacích světlech

Díky za reakci "LEDmistře"? Osram cool Blue intense v H11 mají teplotu 5000k (což už je hranice denního světla), oproti H15 s 3700k a dle videí jsou o poznání bělejší (?), tudíž bych je asi pořešil do potkávaček (rovněž i kvůli platné legislativě). DRL + dálkové chci nahradit LED (bez ohledu na legislativu, navíc s DRL a dálkovými nebudu příp. nikoho oslňovat ?) Mám vybrané tyto, které mají "rozumný" výkon 20/8W, tok 8000lm (4000/4000?) a nabízejí je i e-shopy u nás, jako vhodné řešení pro parabolická světla, co myslíš?
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! CZK 1,404.34 30%OFF | 2PCS H15 led canbus headlight auto h15 led bulb High Beam With DRL For Golf 6 For CX-5 For A3 A6 For Vito Porsche LED Head lamp
H11 MÁM LED PHILIPS OD NATURAL. H15 ALIEXPRES CO MÁŠ V ODKAZU A SPOKOJENOST.
 
Díky... předpokládám, že jak ty H15, tak H11 jsou CANbus kompatibilní a odrušené? U těch H15 s pasivním chlazením není problém s přehříváním?
Mám je rok a nezaznamenal jsem problém. Když jsem kupoval tak vyšli na 1650,- Kč.
 
U nás nesehnatelné ;)
Naturala ohledně osvětlení nikdo nikdy neotravuje. Akorát musíš počítat se zařazením do fronty co vede z garáže až ven :joy:
Dobrej výběr a ať to parádně svítí ;)
Více info potom například i tady: https://www.mazdaklan.cz/threads/vymena-zarovek-za-led-u-mazda-cx-3.426/page-14#post-44389
Jj, už jsem je objevil? Vypadá to, že jsou z jednoho hnízda a jednotliví prodejci je akorát přebalují ?
K těm frontám - asi bys měl upgradovat garáž ??

IMG_20230612_124424.jpg IMG_20230612_124411.jpg
 
Back
Top